Näitan 1–16 tulemust 20-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 189.00

  Kardinasiinid varikatusele MIRADOR 3x3m. Terasest kaherealised kardinasiinid on mõeldud polüester või textilene küljeseinte ja sääsevõrkude riputamiseks varikatusele MIRADOR. Komplekti kuuluvad siinid varikatuse 4-le küljele. Ühe siini mõõdud 77,5x38x1,5mm, pikkus 3m.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Kardinasiinid varikatusele MIRADOR 3x4m. Terasest kaherealised kardinasiinid on mõeldud polüester või textilene küljeseinte ja sääsevõrkude riputamiseks varikatusele MIRADOR. Komplekti kuuluvad siinid varikatuse 4-le küljele ja kardinate riputuskonksud. Ühe siini mõõdud on 77,5x38x1,5mm, pikkus 3/4m.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Katus varikatusele LEGEND 2,91×3,91m, pruun. Materjal: polüesterkangast 250g/m². Toode sobib varikatusele LEGEND 2,91×3,91m koodidega 09331 või 09335.TÄHELEPANU! Kontrollige enne uue katuse ostmist, et varikatuse raami mõõdud sobivad katuse mõõtudega.

  SAADAVUS:Laos

 • 189.00

  Textilene külgkardinad varikatusele MIRADOR 3x3m. Kardinad on valmistatud vastupidavast ja ilmastikukindlast mustast textilene materjalist 265g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks textilene kardinatele veel polüesterkardinad, sääsevõrgud ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Textilene külgkardinad varikatusele MIRADOR 3x4m. Kardinad on valmistatud vastupidavast ja ilmastikukindlast mustast textilene materjalist 265g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks textilene kardinatele veel polüesterkardinad, sääsevõrgud ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Polüesterkardinad varikatusele MIRADOR 3x4m. Kardinad on valmistatud mustast polüesterkangast 180g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks polüesterkardinatele veel textilene kardinad, sääsevõrgud ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame kardinad varikatuse küljest eemaldada. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ja hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 749.00

  Ruloosein varikatuse MIRADOR 4m küljele. Ruloosein on mugav ja elegantne lahendus, et muuta varikatus MIRADOR kiiresti ilmastikuoludele vastavaks. Õhukesest textilene võrgust sein pakub nii varju, kui privaatsust ja kaitseb hästi sääskede eest. Seina on lihtne üles ja alla liigutada ja valida täpselt oludele vastav kõrgus. Rulooseinal on tumehall pulbervärvitud alumiiniumraam 118x95x1,5mm, rulli mõõt on D60x1,5mm. Rulooseina võib paigutada varikatuse kõigile külgedele või kasutada kombineerituna lamellpaneelidega. Tutvuge ka teiste MIRADOR varikatustele pakutavate kardinate ja küljeseinte valikuga. HOIATUS: tugeva tuule ja vihma korral lükake sein üles. Kuna ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda soovitame rulooseina üles lükata alati, kui varikatust ei kasutata ja see on järelevalveta.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.00

  Sääsevõrgud varikatusele LEGEND 2,91×2,91m, beež. Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuulub neli polüestervõrgust kardinat ja plastikust riputuskonksud. Võrk-kardinad sobivad varikatusele LEGEND 2,91×3,91m koodidega 0933 ja 09334.

  SAADAVUS:Laos

 • 64.00

  Sääsevõrgud varikatusele LEGEND 2,91×3,91m, beež. Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuulub neli polüestervõrgust kardinat ja plastikust riputuskonksud. Võrk-kardinad sobivad varikatusele LEGEND 2,91×3,91m koodidega 09331 ja 09335.

  SAADAVUS:Laos

 • 139.00

  Sääsevõrgud varikatusele MIRADOR 3x3m. Kardinad on valmistud mustast polüestervõrgust 70g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks sääsevõrkudele veel polüester või textilene materjalist külgkardinad ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame sääsevõrgud varikatuse küljest eemaldada. Puhastage ja kuivatage sääsevõrgud enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ja hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 159.00

  Sääsevõrgud varikatusele MIRADOR 3x4m. Kardinad on valmistud mustast polüestervõrgust 70g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks sääsevõrkudele veel polüester või textilene materjalist külgkardinad ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame sääsevõrgud varikatuse küljest eemaldada. Puhastage ja kuivatage sääsevõrgud enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ja hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 429.00

  Varikatus LEGEND 2,91×2,91xH2,8m, beež. Varikatus pakub meeldivat varju nii kuuma päikese, kui jaheda tuule eest ning võimaldab nautida õues olemist ilmast ja kellaajast olenemata. Varikatuse tugev ja stabiiline põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist. Katuse tugiraami detailid on valmsitatud terasest. Kõik raami detailid on viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Küljepost D60mm, katusetalad 16x26mm. Katus on valmistatud PVC kattega polüesterkangast 250g/m², küljeseinad on valmistatud polüesterkangast 150g/m². Varikatuse juurde kuuluvad sääsevõrgud. Ankurdage varikatus aluspinna külge. HOIATUS: ajutise paigaldisena disainitud kergkonstruktsiooniga varikatus ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule ja vihma korral ning seda ei tohi jätta järelevalveta ebasoodsate ilmastikutingimuste meelevalda. Katus ja seinad on valmistatud väga hea ilmastikukindlusega materjalidest, kuid need ei ole vettpidavad. HOIUSTAMINE: toote eluea pikendamiseks soovitame see talvehooajaks lahti monteerida ja hoiustada kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage katus ja küljeseinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 3,290.00

  Varikatus MIRADOR 3x6xH2,5m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või hoopis auto varjualuseks ja see on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Lisavarustusena on võimalik valida juurde sobivat tüüpi seinad või kardinad, andes sel viisil varikatusele erineva ilme ja funktsionaalsuse. Seinad ja kardinad ei kuulu komplekti, need on võimalik eraldi juurde tellida. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 6 tugiposti 111x111mm, horisontaaltala 140x75mm, galvaniseeritud terasest katuselamellid 173x30mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Jälgige, et vee äravooluavad oleksid vabad. Enne talvehooaja algust kontrollige, et küljepostidesse ei oleks kogunenud vett. Jäätumise korral võib vesi poste kahjustada.

  SAADAVUS:Laos

 • 999.00

  Varikatus SUNSET 3x3xH2,67m, pruun/taupe. Elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest ning võimaldab nautida õues olemist ilmast ja kellaajast olenemata. Varikatuse kõigil külgedel on polüesterkangast (180g/m²) kardinad ja lukuga suletavad nailonist sääsevõrgud. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist. Kõik raami osad on viimistletud pruuni pulbervärviga. Küljepostide mõõdud on 76x76mm, risttala mõõdud 116x76mm, katuseribid 29x26mm. Katusepaneelid: 6mm polükarbonaat ehk kihtplastik. Polükarbonaat on ilmastikukindel, keskkonnasõbralik materjal, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni vastupidavusest koos väga hea löögitugevusega. Samuti on materjalil hea valguse läbilaskvus ja kõrge temperatuuritaluvus. HOIATUS: ekstreemsete ilmastikutingimuste või tormihoiatuse korral ei tohi jätta varikatust järelevalveta. Tugev tuul, vihm või lumi võivad varikatus kahjustada. HOIUSTAMINE: varikatuse eluea pikendamiseks soovitame see suvehooaja lõppedes lahti monteerida ja hoiustada jahedas, kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis. Juhul kui varikatus jääb talveks üles tuleb jälgida, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Suvehooaja lõppedes eemaldage sääsevõrgud ja kardinad. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,349.00

  Varikatus SUNSET 3x4xH2/2,7m, pruun/beeþ. Elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest ning võimaldab nautida õues olemist ilmast ja kellaajast olenemata. Varikatuse kõigil külgedel on beeþid polüesterkangast (180g/m²) kardinad ja lukuga suletavad nailonist sääsevõrgud. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist. Kõik raami osad on viimistletud pruuni pulbervärviga. Küljepostide mõõdud on 76x76mm, risttala mõõdud 107x46mm, katuseribid 52x40x1mm, 44x31x1mm. Galvaniseeritud metallkatuse paksus on 4mm. HOIATUS: ekstreemsete ilmastikutingimuste või tormihoiatuse korral ei tohi jätta varikatust järelevalveta. Tugev tuul, vihm või lumi võivad varikatus kahjustada. HOIUSTAMINE: varikatuse eluea pikendamiseks soovitame see suvehooaja lõppedes lahti monteerida ja hoiustada jahedas, kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis. Juhul kui varikatus jääb talveks üles tuleb jälgida, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Suvehooaja lõppedes eemaldage sääsevõrgud ja kardinad. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,890.00

  Varikatus SUNSET 3x4xH2/2,7m, pruun/beeþ. Elegantne ja funktsionaalne varikatus/aiapaviljon pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest ning võimaldab nautida õues olemist ilmast ja kellaajast olenemata. Varikatuse kõigil külgedel on beeþid polüesterkangast (180g/m²) kardinad ja lukuga suletavad nailonist sääsevõrgud. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist. Kõik raami osad on viimistletud pruuni pulbervärviga. Küljepostide mõõdud on 120x120mm, risttala mõõdud 130x100mm, katuseribid 52x40x1mm, 44x31x1mm. Galvaniseeritud metallkatuse paksus on 4mm. HOIATUS: ekstreemsete ilmastikutingimuste või tormihoiatuse korral ei tohi jätta varikatust järelevalveta. Tugev tuul, vihm või lumi võivad varikatus kahjustada. HOIUSTAMINE: varikatuse eluea pikendamiseks soovitame see suvehooaja lõppedes lahti monteerida ja hoiustada jahedas, kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis. Juhul kui varikatus jääb talveks üles tuleb jälgida, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Suvehooaja lõppedes eemaldage sääsevõrgud ja kardinad. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories