Näitan kõiki 8 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 229.00

  Kardinasiinid varikatusele MIRADOR 3x4m. Terasest kaherealised kardinasiinid on mõeldud polüester või textilene küljeseinte ja sääsevõrkude riputamiseks varikatusele MIRADOR. Komplekti kuuluvad siinid varikatuse 4-le küljele ja kardinate riputuskonksud. Ühe siini mõõdud on 77,5x38x1,5mm, pikkus 3/4m.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Katus varikatusele LEGEND 2,91×2,91m, pruun. Materjal: polüesterkangast 250g/m². Toode sobib varikatusele LEGEND 2,91×2,91m koodidega 0933 ja 09334. TÄHELEPANU! Kontrollige enne uue katuse ostmist, et varikatuse raami mõõdud sobivad katuse mõõtudega.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Lamellsein varikatusele MIRADOR 93x235cm, tumehall. Paneeli laius on 93cm ja kõrgus 235cm. Sein on valmistatud alumiiniumist ja kaetud tumehalli pulbervärviga. Küljeposti mõõdud on 60x25mm, lamelli mõõdud 65x15mm. Lamellpaneelidega võib katta terve varikatuse külje või ainult osa ja kombineerida lamellseina erinevat tüüpi kardinate või rulooseinaga. (näiteks 3 meetrise vahe katmiseks on tarvis osta 3 paneeli). Tutvuge ka teiste MIRADOR varikatustele pakutavate kardinate ja küljeseinte valikuga!

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Polüesterkardinad varikatusele MIRADOR 3x4m. Kardinad on valmistatud mustast polüesterkangast 180g/m². Kardinad on lukuga suletavad. Komplekti kuuluvad kardinad varikatuse 4-le küljele. Kardinate riputamiseks mõeldud kardinasiinid ja konksud ei kuulu komplekti. MIRADOR varikatusele on lisavarustusena võimalik juurde osta lisaks polüesterkardinatele veel textilene kardinad, sääsevõrgud ja ruloo- või lamellseinad. Erinevat tüüpi seinte või kardinate abil on lihtne muuta varikatuse funktsionaalsust ja anda sellele meelepärane ilme ja kasutusmugavus. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame kardinad varikatuse küljest eemaldada. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ja hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Varikatus LEAF 3x3m beež. Varikatus loob meeldiva varjualuse lõõgastumiseks. See pakub leevendust kuuma päikese eest ja ka kergemate tuulepuhangute korral. Katus on valmistatud beežist polüesterkangast 180g/m². Varikatuse juurde kuuluvad ka musta värvi lukkudega sääsevõrgud. Toote tumepruun terasraam on pulbervärvitud. HOIATUS: ajutise paigaldisena disainitud kergkonstruktsiooniga varikatus ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule ja vihma korral ning seda ei tohi jätta järelevalveta ebasoodsate ilmastikutingimuste meelevalda. Katus ja seinad on valmistatud väga hea ilmastikukindlusega materjalidest, kuid need ei ole vettpidavad. HOIUSTAMINE: toote eluea pikendamiseks soovitame see talvehooajaks lahti monteerida ja hoiustada kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage katus ja küljeseinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 2,877.00

  Varikatus MIRADOR 3x4xH2,5m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus / aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või hoopis auto varjualuseks ja see on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Komplekti kuuluvad külgkardinad, sääsevõrgud ja kardinasiinid kõigi nelja külje jaoks. Külgkardinad on valmistatud mustast polüesterkangast 180g/m². Sääsevõrgud on valmistatud mustast polüestervõrgust 70g/m². Kardinad ja sääsevõrgud on lukuaga suletavad. Varikatuse põhikonstrukstioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 4 tugiposti 111x111mm, horisontaaltala 140x75mm, galvaniseeritud terasest katuselamellid 173x30mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel. Soovitame talvehooajaks kardinad ja sääsevõrgud eest ära võtta. Puhastage ja kuivatage kardinad enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 2,748.00

  Varikatus MIRADOR 3x4xH2,5m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus / aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või hoopis auto varjualuseks ja see on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Komplekti kuuluvad kardinasiinid ja 4 lukkudega seina, mis on valmistatud vastupidavast ja ilmastikukindlast textilene kangast 265g/m². Varikatuse põhikonstrukstioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 4 tugiposti 111x111mm, horisontaaltala 140x75mm, galvaniseeritud terasest katuselamellid 173x30mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel.

  SAADAVUS:Laos

 • 2,290.00

  Varikatus MIRADOR 3x4xH2,5m, tumehall. Kaasaegne, elegantne ja funktsionaalne varikatus / aiapaviljon sobib kõikjale – aeda, terrassile, basseini äärde või hoopis auto varjualuseks ja see on kasutatav aastaringselt. Uuenduslik lamellkatus on vändaga avatav ja suletav ning pakub kaitset ja varju nii kerge vihma, kui kõrvetava päikese eest. Suletud lamellidega katus on veekindel. Tänu sisse ehitatud vihmaveesüsteemile juhitakse vesi ohutult katuselt ära. Lisavarustusena on võimalik valida juurde sobivat tüüpi seinad või kardinad, andes sel viisil varikatusele erineva ilme ja funktsionaalsuse. Seinad ja kardinad ei kuulu komplekti, need on võimalik eraldi juurde tellida. Varikatuse põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. 4 tugiposti 111x111mm, horisontaaltala 140x75mm, galvaniseeritud terasest katuselamellid 173x30mm. Paigaldage varikatus stabiilsele ja tasasele aluspinnale ja kinnitage korralikult. Juhul, kui kasutate varikatus aastaringselt, jälgige, et katusele ei koguneks liigselt lund. Eemaldage kogunenud lumi esimesel võimalusel.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories