Näitan 1–16 tulemust 30-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 874.00

  Diivan MORA 143,5x95xH98cm, elektriline recliner. Recliner diivan on ideaalne mugavaks istumiseks ja lõõgastumiseks. See on pehme, kutsuv ja seda saab kohandada vastavaks enda lemmikasendiga. Kasutage elektrilist funktsiooni, et reguleerida iste sobivaks oma vajadustega. Kaks recliner istumisosa koos sujuva elektrilise seljatoekalde reguleerimisega. Kangas: tumehall, 100% polüester, Martindale: > 25.000. Jalaraam: metall, must. Istme kõrgus 49cm. HOOLDUS: Hooldus piirdub tolmuimejaga ja plekieemaldamisega. Plekkide eemaldamisel tuleb olla ettevaatlik. Katsetage plekieemaldajaid esmalt vähem nähtaval alal ja tegutsege vastavalt tulemusele. Ärge kunagi kasutage lahusteid. Ärge asetage mööblit otsese päikesevalguse kätte. Aluse jaoks kasutage igapäevaseks puhastamiseks seebiveest kuivaks väänatud lappi. Rooste vältimiseks pühkige pind lapiga kuivaks. Ärge hõõruge pinda kõvade esemetega.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Diivan KAILI 2-kohaline, hall. Diivani karkass on valmistatud puidust ja vineerist. Pocket-vedruplokk istme sees tagab suurepärase istumismugavuse. Polsterduseks on kasutatud polüuretaanvahtu (PU 25kg/m³) ja mahulist polüesterkiudu. Diivan on üleni kaetud polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 145x83xH84cm. Istme laius 116cm, istme sügavus 56cm, istme kõrgus 49cm. Käetoe kõrgus maast 64cm, käetoe laius 13cm. Diivanil on heledad metallist jalad H19cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Diivan KAILI 2-kohaline, tumehall. Diivani karkass on valmistatud puidust ja vineerist. Pocket-vedruplokk istme sees tagab suurepärase istumismugavuse. Polsterduseks on kasutatud polüuretaanvahtu (PU 25kg/m³) ja mahulist polüesterkiudu. Diivan on üleni kaetud polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 145x83xH84cm. Istme laius 116cm, istme sügavus 56cm, istme kõrgus 49cm. Käetoe kõrgus maast 64cm, käetoe laius 13cm. Diivanil on heledad metallist jalad H19cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 399.00

  Diivan KAILI 3-kohaline, tumehall. Diivani karkass on valmistatud puidust ja vineerist. Pocket-vedruplokk istme sees tagab suurepärase istumismugavuse. Polsterduseks on kasutatud polüuretaanvahtu (PU 25kg/m³) ja mahulist polüesterkiudu. Diivan on üleni kaetud polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 200x83xH84cm. Istme laius 172cm, istme sügavus 56cm, istme kõrgus 49cm. Käetoe kõrgus maast 64cm, käetoe laius 13cm. Diivanil on heledad metallist jalad H19cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 699.00

  Diivan KATY 3-kohaline elektriline recliner, helehall. Recliner tüüpi diivani äärmiste istmete jalatoe asendit on võimalik muuta elektrilise mehhanismi abil. Jalatuge üles tõstes liigub seljatugi sujuvalt kaasa. Keskmine iste ei ole reguleeritav. Kattematerjal: 100% polüesterkangas. Karkass ja vedrustus: puit, vineer ja metall. Pocket vedrud. Polsterdus: polüuretaanvaht 20-28kg/m³. Diivani üldmõõdud on 192x97xH110cm. Äärmiste istmete laius on 56cm, keskmise istmete laius 58cm, istme sügavus 55cm, istme kõrgus 50cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 899.00

  Diivan LUCAS 2-kohaline, pruun. Diivan on kaetud kunstnahaga. Istmepadjad on valmistatud poroloonist. Seljatoe padjad on täidetud polüesterkiuga ja porolooniga. Täidis on eraldi katte sees. Istme- ja seljatoe patjade katted on eemaldatavad. Karkass on valmistatud täispuidust, vineerist, puitkiud- ja puitlaastplaadist. Raam on kaetud 6mm 20kg/m3 porolooniga. Tootel on siksak vedrustus. Tootel on neli täispuidust jalga. Jalgade värvus on mocca. Jalgade kõrgus on 14cm. Istme kõrgus on 45cm, istme sügavus 54cm. Toode on valmistatud EL-is.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,090.00

  Diivan LUCAS 3-kohaline, pruun. Diivan on kaetud kunstnahaga. Istmepadjad on valmistatud poroloonist. Seljatoe padjad on täidetud polüesterkiuga ja porolooniga. Täidis on eraldi katte sees. Istme- ja seljatoe patjade katted on eemaldatavad. Karkass on valmistatud täispuidust, vineerist, puitkiud- ja puitlaastplaadist. Raam on kaetud 6mm 20kg/m3 porolooniga. Tootel on siksak vedrustus. Tootel on neli täispuidust jalga. Jalgade värvus on mocca. Jalgade kõrgus on 14cm. Istme kõrgus on 45cm, istme laius 195cm, istme sügavus 54cm. Toote mõõdud on 219x90xH81cm. Toode on valmistatud EL-is.

  SAADAVUS:Laos

 • 799.00

  Diivan MAGNOLIA 2-kohaline, helebee˛. Luksuslik, efektse kangaga kaetud hele diivan on tõeline pilgupüüdja. Lahtised seljatoepadjad mõjuvad kutsuvalt ja pakuvad suurepärast mugavust. Diivani karkass on valmistatud männipuidust. Iste on polsterdatud kvaliteetse polüuretaanvahuga. Istmepõhjale annavad vajaliku toe ja elastsuse kvaliteetsed terasest sik-sak vedrud. Lahtised seljatoepadjad on täidetud mahulise polüesterkiuga. Seljatoepatjade mõõdud on 54x54cm / 3tk ja 42x42cm / 2tk. Diivan on üleni kaetud vastupidava, jämedakoelise struktuuriga polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 180x96xH76cm. Istme laius 135cm, istme sügavus 60/75cm, istme kõrgus 45cm. Käetoe kõrgus maast 63cm, käetoe laius 18cm. Diivanil on mustad metallist jalad H15cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 949.00

  Diivan MAGNOLIA 3-kohaline, helebee˛. Luksuslik, efektse kangaga kaetud hele diivan on tõeline pilgupüüdja. Lahtised seljatoepadjad mõjuvad kutsuvalt ja pakuvad suurepärast mugavust. Diivani karkass on valmistatud männipuidust. Iste on polsterdatud kvaliteetse polüuretaanvahuga. Istmepõhjale annavad vajaliku toe ja elastsuse kvaliteetsed terasest sik-sak vedrud. Lahtised seljatoepadjad on täidetud mahulise polüesterkiuga. Seljatoepatjade mõõdud on 54x54cm / 4tk ja 42x42cm / 2tk. Diivan on üleni kaetud vastupidava, jämedakoelise struktuuriga polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 220x96xH76cm. Istme laius 175cm, istme sügavus 60/75cm, istme kõrgus 45cm. Käetoe kõrgus maast 63cm, käetoe laius 18cm. Diivanil on mustad metallist jalad H15cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 999.00

  Diivan MILO 3-kohaline elektriline recliner 209x96xH103cm, hall. Recliner tüüpi diivani äärmiste istmete selja- ja jalatoe asendit on võimalik muuta elektrilise mehhanismi abil. Jalatuge üles tõstes liigub seljatugi sujuvalt kaasa lamavasse asendisse. Keskmine iste ei ole reguleeritav. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, Martindale 15 000. Karkass: puit, vineer ja metall. Tugitoolil on siksak ja pocket vedrustus. Polsterdus: polüuretaanvaht.

  SAADAVUS:Laos

 • 449.00

  Diivan MORA 2-kohaline manuaalne recliner, hall. Recliner tüüpi diivani mõlema istme selja- ja jalatoe asendit on võimalik muuta manuaalse mehhanismi abil. Jalatoe tõstmiseks tõmmake istme välisküljel asuv kang üles. Surudes jalatuge alla fikseerub see automaatselt algasendisse. Seljatugi liigub alla keharaskuse mõjul. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, Martindale 30 000. Karkass: puit, vineer ja metall. Polsterdus: polüuretaanvaht. Diivani üldmõõdud on 150x93xH102cm. Istme laius 116cm, istme sügavus 52cm, istme kõrgus 49cm. Käetoe kõrgus maast 63cm, käetoe laius 15cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 649.00

  Diivan SOFIA 3-kohaline, pruun. SOFIA pehme mööbli sari ühendab endas parimal viisil ajatu, elegantse disaini ja kaasaegse tehnoloogia. Diivani karkass on valmistatud galvaniseeritud terasest. Metallkarkassiga pehme mööbel on oluliselt vastupidavam ja kergem kui traditsioonilisel viisil valmistatud puitkarkassiga pehme mööbel. Diivani metallraami välisküljed on kaetud porolooni kihiga. Istmepõhjale annavad vajaliku toe ja elastsuse kvaliteetsed suure tõmbetugevusega 9G sik-sak vedrud. Istmepatjade mugavuse ja ilusa vormi tagab kolmekihiline polsterdus. Alumine ja kõige paksem kiht on kõrge tihedusega polüretaanvaht, selle peal on pehme poroloonikiht, mis on kaetud polüesterkiu kihiga. Lahtised seljatoepadjad on täidetud mahulise polüesterkiuga. Diivan on üleni kaetud kunstnahka meenutava polüesterkangaga. Diivani üldmõõdud on 195x83xH82cm. Istme laius 175cm, istme sügavus 52cm, istme kõrgus 44cm. Käetoe kõrgus maast 63cm. Diivanil on mustad metallist jalad H18cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 879.00

  Istmepatjades on poroloon, mis on kaetud sulgedega.

  Pehmust lisab siksak vedrustus.

  Seljatoepatjades on sule ja poroloonikiu segu.

  Diivani karkass on valmistatud kasepuidust ja kasevineerist.

  Jalad puidust, esijalad on ratastel, saab valida ka puidust.

  Istme ja seljatoepatjade katted on luku abil eemaldatavad ja kahepoolsed.

  Tagumine külg viimistletud, sobib paigutamiseks keset tuba.

  Võimalik tellida ka 2-st diivani ja tugitooli.

  Juurde on võimalik tellida eemaldatavad käetoekatted.

  Suur valik kanganäidiseid

  Eesti toode. Tarne hetkel 6-8 nädalat.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,089.00

  Klassikaline diivan Chesterfield sobib nii koju kui kontorisse.

  Diivan on valmistatud täielikult käsitsi ja sisaldab ainult kõrgekvaliteetseid materjale.

  Võimalik viimistleda nii kanga kui nahaga. Suur kanga- ja nahavalik. Küsige lisa! 

  Karkass on valmistatud kasepuidust ja kasevineerist.

  Pehmust lisab siksakvedrustus.

  Istumispatjades HR-poroloon.

  Jalad puidust, värvivalik.

  Pilastrid on kaunistatud neetidega.

  Tagumine külg viimistletud, sobib paigutamiseks keset tuba.

  Toodetakse Eestis. NB! Käsitöö diivanite tarne hetkel kuni 3 kuud.

  NB! Tellimuse vormistamisel palume märkida valitud kanga nimetus ja kood Märkuste lahtrisse.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,459.00

  Klassikaline diivan Chesterfield sobib nii koju kui kontorisse.

  Diivan on valmistatud täielikult käsitsi ja sisaldab ainult kõrgekvaliteetseid materjale.

  Võimalik viimistleda nii kanga kui nahaga. Suur kanga- ja nahavalik. Küsige lisa! 

  Karkass on valmistatud kasepuidust ja kasevineerist.

  Pehmust lisab siksakvedrustus.

  Istumispatjades HR-poroloon.

  Jalad puidust, värvivalik.

  Pilastrid on kaunistatud neetidega.

  Tagumine külg viimistletud, sobib paigutamiseks keset tuba.

  Toodetakse Eestis. NB! Käsitöö diivanite tarne hetkel kuni 3 kuud.

  NB! Tellimuse vormistamisel palume märkida valitud kanga nimetus ja kood Märkuste lahtrisse.

  SAADAVUS:Laos

 • 849.00

  Trendikas ja mugav diivan!

  Istmepatjades poroloon, mis on kaetud sulgedega.

  Pehmust lisab siksak vedrustus.

  Seljatoepatjades on sule ja poroloonikiu segu.

  Tugitooli karkass on valmistatud kasepuidust ja kasevineerist.

  Jalad tammepuidust või metall.

  Istme ja seljatoepatjade katted on luku abil eemaldatavad ja kahepoolsed.

  Tagumine külg viimistletud, sobib paigutamiseks keset tuba.

  Võimalik tellida ka tugitooli.

  Suur valik kanganäidiseid

  Eesti toode. Tarne hetkel 6-8 nädalat.

  NB! Tellimuse vormistamisel palume märkida valitud kanga nimetus ja kood Märkuste lahtrisse.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories