Näitan kõiki 10 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 9.99

  Aloe Vera antibakteriaalne padi 50x60cm, tepitud, helerohelise kandiga. Aloe Vera ekstraktiga töödeldud microbatist-kangast padi on eriti pehme ja siidise pealispinnaga aidates säilitada naha loomulikku värskust, on looduslikult antibakteriaalse toimega, kergesti hooldatav ja sobivad allergikutele. Padja kaal: 500g. Padjatäidis: 100% polüester-pallkiud. Masinpestav 60 kraadi juures. Pakitud läbipaistasse sangadega kotti.

  SAADAVUS:Laos

 • 19.99

  Padi MERSEDES EVE 50x60cm. Luksuslikult pehme, kerge ja kohev padi, sobib allergikutele. Padja kaal: 800g. Kangas: sulemustriga puuvillakangas, ääristatud hõbedase kandiga. Padjatäidis: 75% polüester-mikrokiud, 25% polüester. Mersedese sarja tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvilla- percale kangast. Nii tekid kui padjad on ääristatud hõbedase kandiga, mis annab tootele luksusliku ilme. Mikrokiust valmistatud tooted on võrreldavad oma omadustelt sulest valmistatud toodetega. Tekkide –patjade sees olev mikrokiud+ õõneskiud on pehme ja kohev ning püsib vormis pesust pesuni. Masinpestav 60 kraadi juures. Padjad on kergesti klopitavad ja ideaalsed allergikutele, kuna mikrokiud juhib hästi niiskust ning padjad säilivad värske ja hügieenilisena. Padi on pakitud luku ning sangadega taaskasutatud kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 25.90

  Padi MERSEDES EVE 60x80cm. Luksuslikult pehme, kerge ja kohev padi, sobib allergikutele. Padja kaal: 1100g. Kangas: sulemustriga puuvillakangas, ääristatud hõbedase kandiga. Padjatäidis: 75% polüester-mikrokiud, 25% polüester. Mersedese sarja tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvilla- percale kangast. Nii tekid kui padjad on ääristatud hõbedase kandiga, mis annab tootele luksusliku ilme. Mikrokiust valmistatud tooted on võrreldavad oma omadustelt sulest valmistatud toodetega. Tekkide –patjade sees olev mikrokiud+ õõneskiud on pehme ja kohev ning püsib vormis pesust pesuni. Masinpestav 60 kraadi juures. Padjad on kergesti klopitavad ja ideaalsed allergikutele, kuna mikrokiud juhib hästi niiskust ning padjad säilivad värske ja hügieenilisena. Padi on pakitud luku ning sangadega taaskasutatud kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 19.99

  Padi TENCEL EVE 50x60cm. Tencel padi tagab kvaliteetse une! TENCEL™ Lyocelli kiuga tooted on pehmed, imavad suurepäraselt niiskust, ei ärrita nahka ning sobivad tundlikele ja allergilistele inimestele. Padja kaal: 520g. Kattematerjal: 50% puuvill, 50% tencel. Padi on ääristatud rohelise kandiga. Padjatäidis: 70% polüester, 30% tencel. Tencel on looduslik, eukalüpti säsist saadav naturaalne tsellulooskiud, mis on hästi hingav ja imab niiskust paremini kui puuvill. Tencel jahutab ja rahustab tundlikku nahka. Tencel materjal on vastupidavam kui polüester, samas aga pehme nagu siid ja jahe nagu linane. Ideaalne suvel kasutamiseks. Padi on pakitud luku ning sangadega Sense of Nature kangast kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 22.90

  Aloe Vera antibakteriaalne tekk 150x200cm, helerohelise kandiga. Aloe Vera ekstraktiga töödeldud microbatist-kangast tekk on eriti pehme ja siidise pealispinnaga aidates säilitada naha loomulikku värskust, on looduslikult antibakteriaalse toimega, kergesti hooldatav ja sobivad allergikutele. Teki kaal: 780g. Tekitäidis: 100% polüester-õõneskiud. Masinpestav 60 kraadi juures. Pakitud läbipaistasse sangadega kotti.

  SAADAVUS:Laos

 • 32.90

  Aloe Vera antibakteriaalne tekk 200x220cm, helerohelise kandiga. Aloe Vera ekstraktiga töödeldud microbatist-kangast tekk on eriti pehme ja siidise pealispinnaga aidates säilitada naha loomulikku värskust, on looduslikult antibakteriaalse toimega, kergesti hooldatav ja sobivad allergikutele. Teki kaal: 1150g. Tekitäidis: 100% polüester-õõneskiud. Masinpestav 60 kraadi juures. Pakitud läbipaistasse sangadega kotti.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.90

  Tekk MERSEDES EVE 150x200cm. Luksuslikult pehme, kerge ja kohev tekk, sobib allergikutele. Teki kaal: 1800g. Kangas: sulemustriga puuvillakangas, ääristatud hõbedase kandiga. Tekitäidis: 75% polüester-mikrokiud, 25% polüester. Mersedese sarja tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvilla- percale kangast. Nii tekid kui padjad on ääristatud hõbedase kandiga, mis annab tootele luksusliku ilme. Microkiust valmistatud tooted on võrreldavad oma omadustelt sulest valmistatud toodetega. Tekkide –patjade sees olev microkiud+ õõneskiud on pehme ja kohev ning püsib vormis pesust pesuni. Masinpestav 60 kraadi juures. Tekid on kergesti klopitavad ja ideaalsed allergikutele, kuna microkiud juhib hästi niiskust ning padjad säilivad värske ja hügieenilisena. Tekk on pakitud luku ning sangadega taaskasutatud kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 74.90

  Tekk MERSEDES EVE 200x220cm. Luksuslikult pehme, kerge ja kohev tekk, sobib allergikutele. Teki kaal: 2600g. Kangas: sulemustriga puuvillakangas, ääristatud hõbedase kandiga. Tekitäidis: 75% polüester-mikrokiud, 25% polüester. Mersedese sarja tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvilla- percale kangast. Nii tekid kui padjad on ääristatud hõbedase kandiga, mis annab tootele luksusliku ilme. Microkiust valmistatud tooted on võrreldavad oma omadustelt sulest valmistatud toodetega. Tekkide –patjade sees olev microkiud+ õõneskiud on pehme ja kohev ning püsib vormis pesust pesuni. Masinpestav 60 kraadi juures. Tekid on kergesti klopitavad ja ideaalsed allergikutele, kuna microkiud juhib hästi niiskust ning padjad säilivad värske ja hügieenilisena. Tekk on pakitud luku ning sangadega taaskasutatud kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 54.90

  Tekk TENCEL EVE 150x200cm. Tencel tekk tagab kvaliteetset une, looduslikult antibakteriaalne, siidine ja nahal pehme, sobib allergikutele. Teki kaal: 1200g. Kangas: 50% puuvill, 50% tencel (looduslik tsellulooskiud), ääristatud rohelise kandiga. Tekitäidis: 70% polüester, 30% tencel. Tencel (tuntud ka kui lyocell) on looduslik, eukalüpti säsist saadav naturaalne tsellulooskiud, mis on hästi hingav ja rohkem niiskust imav kui puuvill. Tencel jahutab ja rahustab tundlikku nahka. Lühidalt öeldes on Tencel – materjal vastupidav kui polüester, samas aga pehme nagu siid ja jahe nagu linane. Ideaalne suvel kasutamiseks. Tekk on pakitud luku ning sangadega Sense of Nature kangast kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

 • 69.90

  Tekk TENCEL EVE 200x220cm. Tencel tekk tagab kvaliteetset une, looduslikult antibakteriaalne, siidine ja nahal pehme, sobib allergikutele. Teki kaal: 1830g. Kangas: 50% puuvill, 50% tencel (looduslik tsellulooskiud), ääristatud rohelise kandiga. Tekitäidis: 70% polüester, 30% tencel. Tencel (tuntud ka kui lyocell) on looduslik, eukalüpti säsist saadav naturaalne tsellulooskiud, mis on hästi hingav ja rohkem niiskust imav kui puuvill. Tencel jahutab ja rahustab tundlikku nahka. Lühidalt öeldes on Tencel – materjal vastupidav kui polüester, samas aga pehme nagu siid ja jahe nagu linane. Ideaalne suvel kasutamiseks. Tekk on pakitud luku ning sangadega Sense of Nature kangast kotti. Toodetud Eestis.

  SAADAVUS:Laos

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories