Näitan kõiki 10 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 44.90

  Abilaud BORDEAUX 50x50xH50cm. Laud on valmistatud meranti puidust. Meranti, nagu enamus troopilisi puiduliike on väga kõrge õlisisaldusega, mis tagab puidu vastupidavuse ilmastiku tingimuste suhtes. Puidu pind on viimistletud puidukaitseõliga. Puidusüü värvimuutuste stabiliseerimiseks on õlile lisatud vähesel määral looduslikku pruuni pigmenti. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht korra aastas on piisav värskenduskuur puidust pindadele jälle uue näo andmiseks. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 29.90

  Abilaud FINLAY 40x40xH40cm, kokkupandav. Laud on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud puidukaitseõliga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Abilaud SANDSTONE D61xH50cm, pruunikas komposiitkivi, puidust jalad. Laaplaat on valmistatud komposiitmaterjalist, mis on segu naturaalsest kivipulbrist, klaaskiust, liivast ja polümeeridest. Naturaalse liivakivi välimusega materjal on kerge ning ilmastikukindel. Laua jalad ja alusraam on valmistatud akaatsiapuidust. SANDSTONE sari sobib kasutamiseks nii sise-, kui välistingimustes. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame lauda hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Abilaud WICKER 50x50xH45cm, bee˛. Abilaud WICKER raam ja jalad on valmistatud alumiiniumist ja kaetud plastikpunutisega. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 289.00

  Diivanilaud FLUFFY 133×73,5xH42cm, hall. Lauaplaat ja raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav.

  SAADAVUS:Laos

 • 549.00

  Diivanilaud MALDIVE on suurepärane valik ka kõige nõudlikumale kliendile. Ajatu disain, eksklusiivne materjal ja meisterlik teostus on kindlustanud suurepärase tulemuse. Laud on valmistatud hoolikalt valitud küpsest tiikpuust. Mida vanem on puit, seda suurem on selle tihedus ja õli sisaldus ja seda vastupidavam ja stabiilsem on see ka ilmastikutingimuste suhtes. Puidu pind on täielikult naturaalne ja ainult peenlihvitud. Tänu materjali loomulikele omadustele see täiendavat viimistlemist või õlitamist ei vaja. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine korra aastas on piisav värskenduskuur puidust pindadele jälle uue näo andmiseks. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 239.00

  Diivanilaud SEVILLA 102×50,5xH43,5cm, must. Laua raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud plastikpunutisega. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 19.90

  Laud DUBLIN D50xH46cm, tumepruun. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Serveerimislaud FINLAY 84x57xH84cm. Laud on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud puidukaitseõliga. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Serveerimislaud VICTORIA 84x50xH81cm. Laud on valmistatud meranti puidust. Meranti, nagu enamus troopilisi puiduliike on väga kõrge õlisisaldusega, mis tagab puidu vastupidavuse ilmastiku tingimuste suhtes. Puidu pind on viimistletud puidukaitseõliga. Puidusüü värvimuutuste stabiliseerimiseks on õlile lisatud vähesel määral looduslikku pruuni pigmenti. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht korra aastas on piisav värskenduskuur puidust pindadele jälle uue näo andmiseks. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories