Näitan 1–16 tulemust 40-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 211.50

  Lastekomplekt HAPPY laud ja 2 tooli, valge/punane/roheline. Laua mõõdud on 75x75xH50cm. Materjal: paplivineer kasespooniga. Lauaplaat on värvitud valgeks. Painutatud vineerist jalad on viimistletud naturaalse lakiga. Tool HAPPY kasvab koos teie lapsega! Istme kõrgust on võimalik tõsta neli korda vastavalt lapse kasvule – 21/25,5/30/34,5cm. Tooli üldmõõdud on 39x36xH46,5/51/55,5/60cm. Istme laius 33cm, istme sügavus 31cm, seljatoe kõrgus 27cm, käetoe kõrgus maast 36cm. Materjal: painutatud paplivineer kasespooniga. Istmed on värvitud punaseks ja roheliseks, jalad ja raam on viimistletud naturaalse lakiga. Kaalupiirang 40kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 145.70

  Lastekomplekt HAPPY laud ja 2 tooli, valge/roheline. Laua mõõdud on 75x75xH50cm. Materjal: paplivineer kasespooniga. Lauaplaat on värvitud valgeks. Painutatud vineerist jalad on viimistletud naturaalse lakiga. Tool HAPPY kasvab koos teie lapsega! Istme kõrgust on võimalik tõsta neli korda vastavalt lapse kasvule – 21/25,5/30/34,5cm. Tooli üldmõõdud on 39x36xH46,5/51/55,5/60cm. Istme laius 33cm, istme sügavus 31cm, seljatoe kõrgus 27cm, käetoe kõrgus maast 36cm. Materjal: painutatud paplivineer kasespooniga. Iste on värvitud roheliseks, jalad ja raam on viimistletud naturaalse lakiga. Kaalupiirang 40kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,190.00

  Laud KATALINA 220x100xH78cm. Laud on valmistatud taaskasutatud tiigipuidust ja sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Tiikpuu taaskasutamine on keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik viis kvaliteetsete ja visuaalselt atraktiivsete uute toodete valmistamiseks. Tiikpuu peamised eelised – vastupidavus ja kaunis tekstuur säilivad korduvkasutamisel samaväärsetena.
  Lisaks aitab taaskasutamine säilitada bioloogilist mitmekesisust, toetab säästlikku ressursikasutust, jagades samal ajal sotsiaalset vastutust kohalike kogukondade suhtes. HOOLDUS: välitingimustes kasutamise korral tuleb meeles pidada, et puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks.

  SAADAVUS:Laos

 • 149.00

  Söögilaud ADORA 150x90xH73cm. Lauaplaat on valmistud kärgplaadist ja kaetud naturaalse pöögispooniga. Lauaplaadi paksus 25mm. Jalad ja raam on valmistatud täispöögipuidust. Laud on viimistletud puidu toonis valge lakiga.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Söögilaud AMBLE 160x90xH74cm, must marmor. Muutke oma söögituba isikupäraseks moodsa marmortrükiga söögilauaga. Metallist ja melamiinist valmistatud laud on nii visuaalselt atraktiivne kui ka vastupidav. U-kujulised metalljalad lisavad tööstuslikku välimust. Lauaplaat: melamiin musta marmori imitatsiooniga; jalad: matt must metall. HOOLDUS: Üldjuhul vajavad melamiinpinnad vähe hoolt. Kasutage seebiveest kuivaks väänatud lappi ja pühkige pind kuivaks. Vältige küürimispulbri või nailonkäsnade kasutamist, kuna need pleegitavad või kriimustavad laminaati. Ärge hõõruge pinda kõvade esemetega.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Söögilaud AMBLE D110x75cm, must marmor. Muutke oma söögituba isikupäraseks moodsa marmortrükiga söögilauaga. Laud sobib ideaalselt kööki, võtmata liiga palju ruumi. Metallist ja melamiinist valmistatud söögilaud on nii visuaalselt atraktiivne kui ka vastupidav. Materjalide valik tagab minimaalse hoolduse. Lauaplaat: melamiin musta marmori imitatsiooniga; jalad: matt must metall. HOOLDUS: Üldjuhul vajavad melamiinpinnad vähe hoolt. Kasutage seebiveest kuivaks väänatud lappi ja pühkige pind kuivaks. Vältige küürimispulbri või nailonkäsnade kasutamist, kuna need pleegitavad või kriimustavad laminaati. Ärge hõõruge pinda kõvade esemetega.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Söögilaud AMBLE D110x75cm, pruun marmor. Muutke oma söögituba isikupäraseks moodsa marmortrükiga söögilauaga. Laud sobib ideaalselt kööki, võtmata liiga palju ruumi. Metallist ja melamiinist valmistatud söögilaud on nii visuaalselt atraktiivne kui ka vastupidav. Materjalide valik tagab minimaalse hoolduse. Lauaplaat: melamiin pruuni marmori imitatsiooniga; jalad: matt must metall. HOOLDUS: Üldjuhul vajavad melamiinpinnad vähe hoolt. Kasutage seebiveest kuivaks väänatud lappi ja pühkige pind kuivaks. Vältige küürimispulbri või nailonkäsnade kasutamist, kuna need pleegitavad või kriimustavad laminaati. Ärge hõõruge pinda kõvade esemetega.

  SAADAVUS:Laos

 • 729.00

  Söögilaud BRIGHTON 180x95xH75cm. Lauaplaat on kaetud kalasaba mustriga tammespooniga, õlitatud. Laua jalad on musta värvi MDF-ist. Lauda on võimalik pikendada. Laua pikendused ei kuulu komplekti. Laua pikendused on võimalik eraldi juurde osta, tootekood AC83317. Toote mõõdud on 180x95xH75cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Söögilaud BRIGIT 159/198×84,5xH77cm. Lauaplaat 5,4cm MDF betoondekoor. Mustad pulbervärviga kaetud metalljalad.

  SAADAVUS:Laos

 • 279.00

  Söögilaud CHICAGO NEW 120x90xH76cm. Lauaplaat: MDF kaetud naturaalse tammespooniga. Lauajalad (8x8cm) ja raam on valmistatud täispuidust ja kaetud naturaalse tammespooniga. Laud on viimistletud puiduõliga. Lauale on võimalik juurde osta pikendus 45x90cm, koodiga 84026. Pikendus on võimalik paigaldada laua mõlemasse otsa. HOOLDUS: naturaalse spooniga kaetud lauaplaat on väga tundlik niiskuskahjustuste ja temperatuuri suhtes. Kasutage alati lauanõude all alusmatte ja kuumaaluseid. Igasugune lauale sattunud vedelik tuleb koheselt kuivatada pehme lapiga. Vältige liigset hõõrumist ja abrasiivseid puhastusvahendeid.

  SAADAVUS:Laos

 • 289.00

  Söögilaud CHICAGO NEW 140x90xH76cm. Lauaplaat: MDF kaetud naturaalse tammespooniga. Lauajalad ja -raam on valmistatud madalama klassi täispuidust ja kaetud tammespooniga. Lauajala mõõdud on 8x8cm. Laud on viimistletud puiduõliga. Lauale on võimalik juurde osta pikendus 45x90cm, koodiga 84026. Pikendus on võimalik paigaldada laua mõlemasse otsa. HOOLDUS: naturaalse spooniga kaetud lauaplaat on väga tundlik niiskuskahjustuste ja temperatuuri suhtes. Kasutage alati lauanõude all alusmatte ja kuumaaluseid. Igasugune lauale sattunud vedelik tuleb koheselt kuivatada pehme lapiga. Vältige liigset hõõrumist ja abrasiivseid puhastusvahendeid.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Söögilaud CHICAGO NEW 90x90xH76cm. Lauaplaat: MDF kaetud naturaalse tammespooniga. Lauajalad (8x8cm) ja raam on valmistatud täispuidust ja kaetud naturaalse tammespooniga. Laud on viimistletud puiduõliga. Lauale on võimalik juurde osta pikendus 45x90cm, koodiga 84026. Pikendus on võimalik paigaldada laua ühte otsa. HOOLDUS: naturaalse spooniga kaetud lauaplaat on väga tundlik niiskuskahjustuste ja temperatuuri suhtes. Kasutage alati lauanõude all alusmatte ja kuumaaluseid. Igasugune lauale sattunud vedelik tuleb koheselt kuivatada pehme lapiga. Vältige liigset hõõrumist ja abrasiivseid puhastusvahendeid.

  SAADAVUS:Laos

 • 499.00

  Pikendatav söögilaud CHICAGO NEW D120/160xH75cm. Lauaplaat: MDF kaetud naturaalse tammespooniga. Lauajalad (8x8cm) ja raam on valmistatud täispuidust ja kaetud naturaalse tammespooniga. Laud on viimistletud puiduõliga. Laud on keskelt pikendatav. 40x120cm pikendusosa on paigutatud lauaplaadi alla. Laua pooled liiguvad metallsiinidel. HOOLDUS: naturaalse spooniga kaetud lauaplaat on väga tundlik niiskuskahjustuste ja temperatuuri suhtes. Kasutage alati lauanõude all alusmatte ja kuumaaluseid. Igasugune lauale sattunud vedelik tuleb koheselt kuivatada pehme lapiga. Vältige liigset hõõrumist ja abrasiivseid puhastusvahendeid.

  SAADAVUS:Laos

 • 219.00

  Söögilaud CINDY 160x90xH75cm, melamiin tamm. Lauplaat: hele tammedekooriga melamiinplaat. Laua jalad ja alusraam on valmistatud metallist ja viimistletud musta pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 649.00

  Söögilaud EDDY-2 160/220x90xH76cm, hall. Laud on keskelt pikendatav. Lauaplaadi pooled liiguvad metallsiinidel, pikendusosa on paigutatud lauaplaadi alla. Lauaplaat: hall, kivi meenutav melamiinkattega MDF. Laual on mustad pulbervärvitud metalljalad.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Söögilaud EMERALD 180x90xH75cm, hele tamm. Lauaplaat: naturaalse tammespooniga MDF. Jalad ja raam on valmistatud kummipuust. Must metallist tugikonstruktsiion. Toode on viimistletud naturaalse puidu toonis läbipaistva lakiga.

  SAADAVUS:Laos


No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories