Näitan kõiki 13 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 49.90

  Päikesevari BAHAMA D2,7m, roheline. Päikesevari on kaetud rohelise polüesterkangaga 180g/m². Varjul on 8 terasribi 12x18mm. Alumiiniumist tugijalg on viimistletud hõbedase pulbervärviga. Jala läbimõõt on 38mm. Päikesevarjualus ei kuulu komplekti. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kaitseks vihma eest ega kasutamiseks tugeva tuule korral. Sulgege päikesevari alati peale kasutamist. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarju hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage päikesevari enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 49.90

  Päikesevari BAHAMA D2,7m, valge. Päikesevari on kaetud valge polüesterkangaga 180g/m². Varjul on 8 terasribi 12x18mm. Alumiiniumist tugijalg on viimistletud hõbedase pulbervärviga. Jala läbimõõt on 38mm. Päikesevarjualus ei kuulu komplekti. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kaitseks vihma eest ega kasutamiseks tugeva tuule korral. Sulgege päikesevari alati peale kasutamist. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarju hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage päikesevari enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Päikesevari BALCONY 2x3m, bee˛. Päikesevarju kate on valmistatud bee˛ist polüesterkangagast 180g/m². Varjul on 6 terasribi D19mm. Alumiiniumist jalg koosneb kahest torust D38/35mm. Jalg ja ribid on kaetud musta pulbervärviga. Varjul on avamiseks lihtne push-up mehhanism. Päikesevarjualus ei kuulu komplekti. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule või vihma korral. Ärge jätke avatud päikesevarju järelevalveta. HOOLDUS: hoiustage kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Enne päikesevarju hoiule panemist laske sel täielikult kuivada.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Päikesevari MALTA D3m, hall. Päikesevarju kate on valmistatud polüesterkangagast 180g/m². Päikesevarjul on tugev ja stabiilne terasest jalg, mis on viimistletud halli pulbervärviga. Jala torude mõõdud on D45,5x8mm/D48x0,8mm, painutatud toru mõõt on D38x1mm. 8 terasribi 12x18x0,42mm. Päikesevari on vändaga avatav ja pöörleb 360°. Komplekti kuulub metallist alusrist ilma lisaraskuseta. Lisaraskuseks soovitame juurde päikesevarjualuse kive koodiga 25188. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule või vihma korral. Ärge jätke avatud päikesevarju järelevalveta. HOOLDUS: hoiustage kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Enne päikesevarju hoiule panemist laske sel täielikult kuivada.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Päikesevari ROMA D3x2,6m bee˛. Päikesevarju kate on valmistatud bee˛ist polüesterkangagast 180g/m². Varjul on 8 terasribi D19mm. Terasest jalg koosneb kahest torust D57mm. Jalg ja ribid on kaetud tumehalli pulbervärviga. Komplekti kuulub metallist alusrist ilma lisaraskuseta. Lisaraskuseks soovitame päikesevarjualuse kive koodiga 11786 või 25188. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule või vihma korral. Ärge jätke avatud päikesevarju järelevalveta. HOOLDUS: hoiustage kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Enne päikesevarju hoiule panemist laske sel täielikult kuivada.

  SAADAVUS:Laos

 • 89.00

  Päikesevari SHANGHAI D2,13m, roheline. Päikesevarju kate on valmistatud rohelisest polüesterkangagast 180g/m². Varjul on 24 terasribi D4,5mm ja alumiiniumist jalg D38mm. Jalg ja ribid on kaetud musta pulbervärviga. Päikesevari on vändaga avatav, Varju ülemise osa kaldenurka on võimalik muuta. Päikesevarjualus ei kuulu komplekti. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule või vihma korral. Ärge jätke avatud päikesevarju järelevalveta. HOOLDUS: hoiustage kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Enne päikesevarju hoiule panemist laske sel täielikult kuivada.

  SAADAVUS:Laos

 • 29.90

  Päikesevarjualus 36x36x6cm/12kg. Päikesevarjualus on valatud betoonist ja värvitud mustaks. Terasest kinnitustoru pikkus on 28cm. Toru otsas on 3 plastikrõngast D30/35/38mm. Valige päikesevarjujala mõõduga sobiv rõngas. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.90

  Päikesevarjualus D40cm/20kg. Päikesevarjualus on valmistatud graniidist ja poleeritud. Roostevabast terasest kinnitustoru pikkus on 30cm. Toru otsas on 3 plastikrõngast D35/38/48mm. Valige päikesevarjujala mõõduga sobiv rõngas. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 39.90

  Päikesevarjualus D41,5x7cm/15kg. Päikesevarjualus on valatud betoonist ja värvitud mustaks. Terasest kinnitustoru pikkus on 28cm. Toru otsas on 3 plastikrõngast D30/35/38mm. Valige päikesevarjujala mõõduga sobiv rõngas. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 39.90

  Päikesevarjualus D41,5x7cm/20kg. Päikesevarjualus on valatud betoonist ja värvitud mustaks. Terasest kinnitustoru pikkus on 28cm. Toru otsas on 3 plastikrõngast D30/35/38mm. Valige päikesevarjujala mõõduga sobiv rõngas. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 29.90

  Päikesevarjualus D44,5xH33,5cm/10kg, vaik. Alus sobib päikesevarjudele, mille jala läbimõõt on 38-48mm. Alus on valatud epoksiidvaigust. Punutise mustriga pind on värvitud tumeda metallik värviga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 39.90

  Päikesevarjualus D44,5xH33,5cm/12kg, vaik. Toode sobib päikesevarjudele, mille jala läbimõõt on 38-48mm. Alus on valatud epoksiidvaigust. Punutise mustriga pind on värvitud tumeda metallik värviga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 69.00

  Päikesevarjualuse kivid 4tk/58kg, hall betoon. Komplekti kuulub 4 betoonist valatud kolmnurkset kivi. Ühe kivi mõõdud 47x47x66x5cm/14,5kg. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame päikesevarjualuseid hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories