Näitan 1–16 tulemust 38-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 149.00

  Abilaud ASCOT jäänõuga 67x34xH60cm, hall. Praktilise lisafunktsioonina on laua sisse paigutatud jäänõu 28x28xH22cm, mida võib kasutada ka lihtsalt panipaigana. Laua raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud plastikpunutisega. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas 33x31cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 29.90

  Abilaud FINLAY 40x40xH40cm, kokkupandav. Laud on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud puidukaitseõliga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 79.00

  Abilaud SANDSTONE D51xH45cm, pruunikas komposiitkivi, puidust jalad. Laaplaat on valmistatud komposiitmaterjalist, mis on segu naturaalsest kivipulbrist, klaaskiust, liivast ja polümeeridest. Naturaalse liivakivi välimusega materjal on kerge ning ilmastikukindel. Laua jalad ja alusraam on valmistatud akaatsiapuidust. SANDSTONE sari sobib kasutamiseks nii sise-, kui välistingimustes. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame lauda hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Abilaud WICKER 50x50xH45cm, tumepruun. Abilaud WICKER raam ja jalad on valmistatud alumiiniumist ja kaetud plastikpunutisega. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,190.00

  Kiik BARCELONA pruun 236x180xH210cm, pruun/bee˛. Naudi suve ja lõõgastu kodust lahkumata! Modernse disainiga, ruumikas aiakiik on suurepärane täiendus tavapärasele aiamööblile. Kiige tugev põhikonstruktsioon on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Polüesterkangast katus ja külgkardinad pakuvad mõnusat varju päikese eest. Istmepõhi on valmistatud textilene materjalist, mis laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja on lihtsalt hooldatav. Istme seljatugi ja käetoed on kaetud pruuni plastikpunutisega. Komplekti kuulub 2 pehmet seljatoepatja 80x46x18cm ja alusmadrats 156x134x4cm. Patjade ja madratsi katted on valmistatud polüesterkangast. Terasraami tugiposti mõõdud on 80x80mm. Kiige istme üldmõõdud on 195x134xH48cm, käetoe laius 16cm, istme sisemõõdud 156x130cm, istmekõrgus maast 54cm. Kaalupiirang 200kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad ja varikatus. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. BARCELONA kiigele on saadaval spetsiaalne kate koodiga 13250. Tugeva vihma korral jälgige, et katusele ei koguneks liigselt vett. HOIUSTAMINE: soovitame suvehooaja lõppedes kiik lahti monteerida ja hoiustada kuivas ning hea ventilatsiooniga ruumis.

  SAADAVUS:Laos

 • 899.00

  Aiamööblikomplekt ADRIAN laud ja nurgadiivan, hall. Kõigi komplekti osade põhikonstruktsioon ja lauaplaat on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Laua mõõdud on 81x81xH65cm. Nurgadiivan koosneb kahest osast, mille mõõdud on 205x80xH78cm ja 197x80xH78cm. Komplekti kuulub 3 istmepatja ja 6 seljatoepatja. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Istmepatjade paksus 10cm, seljatoepatjade paksus 8cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,890.00

  Aiamööblikomplekt BASEL reguleeritava kõrgusega laud, diivan, 2 tooli ja 2 tumbat. Kõigi komplekti osade raamid on valmistatud alumiiniumist ja kaetud bee˛i plastikpunutisega. Laua mõõdud on 140x80xH48-68cm, lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. 3-kohalise diivani mõõdud on 168x86xH98cm. Tugitoolide seljatoed on reguleeritavad. Tugitooli mõõdud on 64x86xH98cm. Tumba mõõdud on 55x60xH45cm. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud bee˛ist olefin kangast. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 2,990.00

  Aiamööblikomplekt CALISTA laud, diivan ja 2 tooli, hall. Diivani ja tugitoolide alumiiniumraamid on kaetud efektse plastikpunutisega. Laua mõõdud on 160x80xH36cm, lauaplaat: 5mm taustvärvitud hall karastatud klaas. Laua jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Diivani mõõdud on 220x112xH67cm, tugitooli mõõdud on 137x112xH67cm. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Istmepatjade paksus 16cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav, kaitset ilmastikutingimuste eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,190.00

  Aiamööblikomplekt CASPER laud, diivan ja 2 tooli. Kõigi komplekti osade põhikonstruktsioon ja lauaplaat on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Textilene kangast istmed ja seljatoed lasevad hästi õhku läbi, kuivavad kiiresti ja neid on lihtne puhastada. Pehmed istmepadjad kuuluvad komplekti. Tugitoolide seljatoed on reguleeritavad. Reguleerimiskang asub paremal käel, istme ääre all. Laua mõõdud on 120×58,5xH42cm. Diivani mõõdud 175,5x79xH104cm. Tugitooli mõõdud 64x79xH104cm. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Istmepatjade paksus 10cm, seljatoepatjade paksus 8cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,090.00

  Aiamööblikomplekt CAVINE laud, diivan ja 2 tugitooli, roheline. Huvitav värvilahendus, 2-tasandiline diivanilaud ja tiigipuust liistud annavad komplektile omapära. Kõigi komplekti osade põhikonstruktsioon ja lauaplaat on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud rohelise pulbervärviga. Paksud padjad tagavad suurepärase istumismugavuse. Padjakatted on valmistatud väga hea ilmastikukindlusega olefin kangast. Komplekti kuulub 3+2 istmepatja 63x63x10cm ja 3+2 seljatoepatja 68x68x10cm. Istmepatjade katted on lukuga suletavad, eemaldatavad ja pestavad. Seljatoepatjade katteid ei ole eemaldatavad. 3-kohalise diivani mõõdud on 199x91xH82cm, tugitooli mõõdud 73x91xH82cm, istme kõrgus raan ääreni on 32cm, koos padjaga 42cm. Laua mõõdud on 110x60xH47/59cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes väga hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,290.00

  Aiamööblikomplekt CLIFF mooduldiivan ja laud. Komplekti kuulub 2 nurgamoodulit, 4 ilma käetugedeta vahemoodulit ja diivanilaud. Moodulite paigutust on võimalik muuta vastavalt soovile. Kõigi komplekti osade karkass on valmistatud alumiiniumist ja kaetud pruuni plastikpunutisega. Laua mõõdud on 68x68xH33,5cm, lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Nurgamooduli mõõdud on 75x75xH63cm, vahemooduli mõõdud 65x75xH63cm. Komplekti kuulub 6 istmepatja 66x66x11cm, 6+2 seljatoepatja 66x32x11cm, 54x32x11cm, 2 punast diivanipatja 36x39cm. Kattematerjal: hallikasbee˛ polüesterkangas. Patjade täidis: poroloon/kiudpolüester. Padjakatted on eemaldatavad ja pestavad. Moodulite ühendusklambrid ei kuulu komplekti. Sobivad klambrid koodiga 12702 on võimalik eraldi juurde osta. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,490.00

  Aiamööblikomplekt DAWSON laud, nurgadiivan ja tumba, tumepruun. Komplekti kõigi osade raamid on valmistatud terasest ja kaetud tumepruuni plastikpunutisega. Istumismugavuse tagavad pehmed padjad. Diivan koosneb kolmest osast: nurgamoodul 110x110xH68cm, parem ja vasak 2-kohaline moodul 145x75xH68cm. Diivani üldmõõdud on 255x255xH68cm, istmekõrgus 34+13cm. Laua mõõdud on 66x66xH34cm, lauaplaat: 5mm karastatud läbipistev klaas. Tumba mõõdud on 66x66xH34+13cm. Komplekti kuulub 4 istmepatja, 6 seljatoepatja ja 4 väikest diivanipatja. Padjakatted on valmistatud bee˛ist polüesterkangast. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav, kaitset ilmastikutingimuste eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 690.00

  Aiamööblikomplekt DELGADO nurgadiivan ja laud. Nurgadiivani ja laua põhikonstruktsioon on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Lauaplaat ja abilauad diivani külgedel on kaetud kunstpuidust liistudega. Komplekti kuulub 2 istmepatja 148x73xH10cm, 6 seljatoepatja 50x35x10cm, 1 seljatoepadi 61x35x10cm. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Padjakatted on eemaldatavad ja pestavad. Diivanilaua mõõdud on 70x70xH44,5cm. Nurgadiivan koosneb kahest osast mõõtudega 180x75xH65cm ja 182x75xH65cm. Diivani üldmõõdud on 255×75/182xH65cm. Istme kõrgus raami ääreni on 32cm. Abilaua mõõdud on 75×29,5cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,590.00

  Aiamööblikomplekt FELINO laud, diivan ja 2 tugitooli, must. Kõigi komplekti osade tugev põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud musta pulbervärviga. Lauaplaat ja tugitooli ning diivani käetugede liistud on valmistatud tiikpuu värvi kunstpuidust. Paksud hallid padjad tagavad suurepärase istumismugavuse. Padjakatted on valmistatud väga hea ilmastikukindlusega olefin kangast. Komplekti kuulub 2 tugitooli istmepatja 70x70x18cm, 2 seljatoepatja 70x40x12cm ja 3 diivani istmepatja 70x64x18cm, 3 seljatoepatja 65x40x12cm. Laua mõõdud 117x80xH37cm. Diivani mõõdud 215x96xH71cm, tugitooli mõõdud 90x96xH71cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes väga hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 890.00

  Aiamööblikomplekt KASSEL 2 lauda, diivan ja 2 tooli. Kõigi komplekti osade põhikonstruktsioon on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Diivani ja tugitoolide selja- ja käetoed on kaetud pilkupüüdva nöörpunutisega. Pehmed padjad kuuluvad komplekti. Laudade mõõdud on D60xH34, D440xH42cm. Lauaplaadid on valmistatud paagutatud kivist (sintered stone). Suurema laua plaat on hall ja väiksema lauaplaat on valge. Diivani mõõdud 148x81xH73,5cm, tooli mõõdud 69x81xH73,5cm. Istmepõhjas alumiiniumliistud. Punutises on kasutatud väga hea ilmastikukindlusega nööri. Padjakatted on valmistatud polüesterkangast. Istmepadja paksus 10cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Padjad on valmistatud õues kasutamiseks sobivatest materjalidest, kuid liigniiskus võib põhjustada hallituse teket ning UV kiirguse mõjul luituvad kattematerjali värvid. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,290.00

  Aiamööblikomplekt MADRID reguleeritava kõrgusega laud, nurgadiivan, 2 tumbat. Diivani, tumba ja laua raam on valmistatud alumiiniumist ning kaetud pruuni plastikpunutisega. Laua mõõdud on 100x100xH52-69cm Lauaplaat: 8mm läbipaistev karastatud klaas. 3-kohalise diivani mõõdud on 192,5x73xH84,5cm, 2-kohalise diivani mõõdud on 120,5x73xH84,5cm, tumba mõõdud on 80x40xH34cm. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories