Näitan 1–16 tulemust 39-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 34.90

  Abilaud ARIO 44x44xH40cm, hall. Lauaplaat: hall karastatud klaas. Laua jalad ja raam on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 379.30

  Aiamööblikomplekt DELGADO laud ja 6 tool. Laua mõõdud on 140x80xH72cm. Lauaplaat: 5mm hall karastatud klaas. Laua ja toolide jalad ja raam on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli käetugedel on hallid kunstpuidust liistud. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 56x61xH90cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Laud AMALFI 160x90x74cm, hall. Lauaplaat: 5mm karastatud klaas. Laua jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 499.00

  Laud ASCOT 180x120xH75cm, hall. Laua raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud halli plastikpunutisega. Lauaplaat: 8mm karastatud läbipaistev klaas. Lauaga komplekti kuulub pöörlev klaasist serveerimisalus D60cm. Laua ja serveerimisaluse keskel on auk (D4cm) päikesevarju jaoks. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 349.00

  Laud BEIDA ühendab endas minimalistliku disaini ja uudse tehnoloogia. Paagutatud kivist (sintered stone) lauaplaadi valmistamisel on kasutatud innovatiivset tehnoloogiat, mis jäljendab loodusliku kivi moodustumise protsessi sügaval maakoores. Kaoliini ehk portselansavi osakesed töödeldakse 1200 kraadises kuumuses, mille tulemusena moodustub materjal, mis oma omadustel ja välimuselt sarnaneb naturaalse kiviga. Lauaplaat on küll õhuke, kuid väga tugev (suhteline kõvadus Mohsi skaalal 7), kulumiskindel, talub hästi kõrget temperatuuri ja erinevaid ilmastikutingimusi, ei ima plekke ja seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kuna keemilisi sideaineid ei ole kasutatud on materjal hügieeniline. TÄHELEPANU! Vältige lööke, põrutusi ja kukkumist. Laua mõõdud 180x90xH75cm, lauaplaadi paksud 11mm. Jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist (48x25x1,2mm) ja viimistletud halli pulbervärviga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga.

  SAADAVUS:Laos

 • 249.00

  Laud BOLGHERI D90xH74cm, hall. Lauaplaat on hallikaspruuni värvi musta äärega ning valmistatud alumiiniumist. Lauajalg on musta värvi malmist. Laua mõõdud on D90xH74cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 429.00

  Laud CARVES 180x90xH75cm, antratsiit. Laud CARVES ühendab endas minimalistliku disaini ja uudse tehnoloogia. Paagutatud kivist (sintered stone) lauaplaadi valmistamisel on kasutatud innovatiivset tehnoloogiat, mis jäljendab loodusliku kivi moodustumise protsessi sügaval maakoores. Kaoliini ehk portselansavi osakesed töödeldakse 1200 kraadises kuumuses, mille tulemusena moodustub materjal, mis oma omadustel ja välimuselt sarnaneb naturaalse kiviga. Lauaplaat on küll õhuke, kuid väga tugev (suhteline kõvadus Mohsi skaalal 7), kulumiskindel, talub hästi kõrget temperatuuri ja erinevaid ilmastikutingimusi, ei ima plekke ja seda on väga lihtne puhastada ja hooldada. Kuna keemilisi sideaineid ei ole kasutatud on materjal hügieeniline. TÄHELEPANU! Vältige lööke, põrutusi ja kukkumist. Laua mõõdud 180x90xH75cm, lauaplaadi paksus 11mm. Jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist (48x25x1,2mm) ja viimistletud halli pulbervärviga. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga.

  SAADAVUS:Laos

 • 279.00

  Laud CASPER 160x90xH73cm, hall. Laua jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Laual on marmori dekooriga 6mm klaaskeraamiline plaat. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Laud DALYA 140x90xH75cm, akaatsia. Laua jalad ja raam on valmistatud terasest ja viimistletud pruuni pulbervärviga. Lauaplaat on valmistatud akaatsiapuidust ja viimistletud puidukitseõliga. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 139.90

  Laud DELGADO 140x80xH72cm, hall. Lauaplaat: 5mm hall karastatud klaas. Laua jalad ja raam on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 89.90

  Laud DUBLIN 150x90xH70cm, tumepruun. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua keskel on päikesevarjuauk D4cm. Laua raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 34.90

  Laud DUBLIN 46x46x46cm, kokkupandav. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 19.90

  Laud DUBLIN D50xH46cm, tumepruun. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.90

  Laud DUBLIN D90xH71cm, tumepruun. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua keskel on päikesevarjuauk D4cm. Laua raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Laud DURIAN 70x70xH76cm, hall. Plastiklaud on praktiline ja mitmekülgne ning sobib kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes. Laud on valmistatud polüpropüleenist, mis on väga vastupidav ja tugev materjal, talub hästi erinevaid ilmastikutingimusi ja on lihtsalt hooldatav. TÄHELEPANU! Polüpropüleen on küll ilmastikukindel, kuid miinuskraadide juures muutub materjal rabedamaks ning ei talu mehaanilist pinget. Ärge jätke plastikmööblit talveks õue.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Kokkupandav laud FINLAY 110x70xH74,5cm. Laud on valmistatud akaatsiapuidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Toode on muutlikes ilmastikuoludes vastupidav. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile jälle uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories