Näitan kõiki 3 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 79.00

  Tulease WARM SEEKER D55xH35cm, must. Naudi turvaliselt elusat tuld ja loo mõnus atmosfäär sõprade ja perega lõkke ümber istudes. Tulease on kasutatav aastaringselt. Tuleaseme kauss on valmistatud terasest ja värvitud kõrgkuumakindla pulbervärviga. Tugevad jalad hoiavad tuleaseme kindlat paigal, kuid tänu sangadele on seda siiski vajadusel lihtne teisaldada. Kausi põhjas on äravooluauk. Tulease on ilmastikukindel, kuid toote eluea pikendamiseks soovitame see kinni katta või hoiustada kuivas ruumis, kui tuleaset ei kasutata. Peale kasutamist laske tuleasemel ja tuhal täielikult jahtuda ja puhastage kauss. Tulease on mõeldud ainult puidu põletamiseks.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Tulease WARM SEEKER D60xH43cm, hall. Naudi turvaliselt elusat tuld ja loo mõnus atmosfäär sõprade ja perega lõkke ümber istudes. Tulease on kasutatav aastaringselt. Tuleaseme malmist kauss on vastupidav, soojeneb kiiresti ja hoiab kaua soojust. Kausi põhjas on äravooluauk. Jala kõrgus 25,5cm. Kausi sügavus 29,5cm. Malm võib niiskuse mõjul ajapikku roostetada, kuid see ei mõjuta tuleaseme kasutamist. Tulease on ilmastikukindel, kuid toote eluea pikendamiseks soovitame see kinni katta või hoiustada kuivas ruumis, kui tuleaset ei kasutata. Peale kasutamist laske tuleasemel ja tuhal täielikult jahtuda ja puhastage kauss. Tulease on mõeldud ainult puidu põletamiseks.

  SAADAVUS:Laos

 • 139.00

  Tulease WARM SEEKER D75xH37cm, hall. Naudi turvaliselt elusat tuld ja loo mõnus atmosfäär sõprade ja perega lõkke ümber istude. Tulease on kasutatav aastaringselt. Tuleaseme malmist kauss on vastupidav, soojeneb kiiresti ja hoiab kaua soojust. Tugevad jalad hoiavad tuleaseme kindlat paigal, kuid tänu sangadele on seda siiski vajadusel lihtne teisaldada. Kausi põhjas on äravooluauk. Malm võib niiskuse mõjul ajapikku roostetada, kuid see ei mõjuta tuleaseme kasutamist. Tulease on ilmastikukindel, kuid toote eluea pikendamiseks soovitame see kinni katta või hoiustada kuivas ruumis, kui tuleaset ei kasutata. Peale kasutamist laske tuleasemel ja tuhal täielikult jahtuda ja puhastage kauss. Tulease on mõeldud ainult puidu põletamiseks.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories