Näitan kõiki 6 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 698.00

  Batuut koos liumäe, ronimisseina ja trepiga on tore võimalus koos lastega aja veetmiseks. Batuudi mõõdud on D426xH88cm. Elastne ja vastupidav hüppematt on valmistatud musta värvi polüpropeenist. Turvaääre pealmine kiht on valmistatud rohelisest PVC materialist, alumine pool on polüetüleenkangas. Kahe kihi vahel on 15+6mm polüetüleenvahust pehmendus. Turvaääre laius on 27cm. Batuudi raam ja jalad on valmistatud galvaniseeritud terastorust. Ülemise ääre toru mõõt on D45x1,5mm, jalatorude mõõt on D38x1,5mm. Batuudil on 88 vedru – 138mm/D25x3,2mm. Kaalupiirang 180kg. Turvalisuse tagamiseks soovitame batuudile juurde osta HOME 4 YOU turvavõrk koodida 09414. Trepp ja platvorm on valmistatud immutatud puidust. Platvormi mõõdud 80x80xH90cm. Käsipuu kõrgus platvormi äärest on 73,5cm. Roheline plastikust liumägi 39x175cm. Plastikust ronimiskivid. Turvalisuse tagamiseks soovitame batuudile juurde osta turvavõrk koodiga 09414. Pika kasutusaja ja ilmastikutingimuste mõjul kulunud batuudi osad on võimalik välja vahetada. Varuosadena on saadaval, turvavõrk, turvaäär, hüppamismatt ja batuudivedrud. HOIUSTAMINE: batuudi eluea pikendamiseks soovitame see suvehooaja lõppedes lahti monteerida ja hoiustada kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage matt ja turvaäär enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 558.00

  Batuut turvavõrguga D426cm, rohelise äärega. Batuut on tore võimalus värskes õhus aktiivseks ajaveetmiseks kogu perele. Batuudi kõrgus maast on 88cm. Elastne ja vastupidav hüppematt on valmistatud musta värvi polüpropeenist. Turvaääre pealmine kiht on valmistatud rohelisest PVC materialist, alumine pool on polüetüleenkangas. Kahe kihi vahel on 15+6mm polüetüleenvahust pehmendus. Turvaääre laius on 27cm. Batuudi raam ja jalad on valmistatud galvaniseeritud terastorust. Ülemise ääre toru mõõt on D45x1,5mm, jalatorude mõõt on D38x1,5mm. Batuudil on 88 vedru – 138mm/D25x3,2mm. Turvavõrk on valmistatud musta värvi polüestervõrgust. Sissepääsuava on tõmblukuga suletav. Tugipostid on valmistatud galvaniseeritud terastorust D25,4×1,1mm. Postide ümber on vahtplastist pehmendus. Võrgu üldkõrgus on 268cm, kõrgus batuudi äärest 180cm. Kaalupiirang 180kg. Pika kasutusaja ja ilmastikutingimuste mõjul kulunud batuudi osad on võimalik välja vahetada. Varuosadena on saadaval, turvavõrk, turvaäär, hüppamismatt ja batuudivedrud. HOIUSTAMINE: batuudi eluea pikendamiseks soovitame see suvehooaja lõppedes lahti monteerida ja hoiustada kuivas, hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage matt ja turvaäär enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 229.00

  Trepp batuudile helepruun. Batuudi juurde sobiv trepp koos liumäe ja ronimisseinaga muudab värskes õhus ajaveetmise veelgi meeleolukamaks. Trepi juurde kuuluv ronimissein on kaetud värviliste plastikust kividega, mida mööda platvormile ronida. Toode sisaldab ka rohelisest plastikust liumäge, mille mõõdud on 39x175cm. Neljaastmeline trepp viib 90cm kõrgusele platvormile. Käsipuu kõrgus platvormi äärest on 73,5cm. Platvorm on valmistatud immutatud puidust ja selle mõõdud on 80x80xH90cm. HOIATUS: toode ei ole mõeldud kasutamiseks tugeva tuule ja vihma korral. Müüja ei vastuta ekstreemsetest ilmastikutingimustest tulenevate kahjude eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 74.90

  Turvavõrk D366cm batuudile, ilma postideta, must. Turvavõrk on valmistatud musta värvi polüestervõrgust. Sissepääsuava on tõmblukuga suletav. Tugipostid ja vahtplastist pehmendused ei kuulu komplekti. Turvavõrk sobib HOME 4 YOU 366cm batuudile koodiga K09410. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes eemaldage turvavõrk batuudi küljest ja hoiustage kuivas hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage võrk enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 84.90

  Turvavõrk D426cm batuudile, ilma postideta, must. Turvavõrk on valmistatud musta värvi polüestervõrgust. Sissepääsuava on tõmblukuga suletav. Tugipostid ja vahtplastist pehmendused ei kuulu komplekti. Turvavõrk sobib HOME 4 YOU 426cm batuudile koodiga K09413. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes eemaldage turvavõrk batuudi küljest ja hoiustage kuivas hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage võrk enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

 • 159.00

  Turvavõrk D426cm batuudile, postidega, must. Turvavõrk on valmistatud musta värvi polüestervõrgust. Sissepääsuava on tõmblukuga suletav. Komplekti kuulub kaheksa vahtplastist pehmendustega tugiposti. Tugipostid on valmistatud galvaniseeritud terastorust D25,4×1,1mm. Võrgu üldkõrgus on 268cm, kõrgus batuudi äärest on 180cm. Turvavõrk sobib HOME 4 YOU 426cm batuudile koodiga 09413. Pika kasutusaja ja ilmastikutingimuste mõjul kulunud võrk on võimalik välja vahetada uue vastu. Ilma postideta võrk on saadaval varuosana. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes eemaldage turvavõrk batuudi küljest ja hoiustage kuivas hea ventilatsiooniga ruumis. Puhastage ja kuivatage võrk enne hoiule panekut.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories