Näitan 1–16 tulemust 47-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 627.00

  Aiamööblikomplekt ASCOT laud ja 2 tooli, hall. Laua ja toolide raamid on valmistatud alumiiniumist ja kaetud halli plastikpunutisega. Laua mõõdud on D56xH46cm. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas. Tugitooli üldmõõdud on 58x70xH90cm, istme laius 48cm, istme sügavus 49cm, istmekõrgus koos padjaga 54cm. Käetoe kõrgus maast 66cm. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Istmepadja mõõdud on 48x49xH13cm, seljatoepadja mõõdud 50x45x5cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav, kaitset ilmastikutingimuste eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 377.00

  Aiamööblikomplekt FLORIAN laud ja 2 tooli. Laud ja toolid on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud tiikpuu toonis puidukaitseõliga. Laua mõõdud D70xH75cm. Tooli mõõdud 65x59xH85cm. Tooli istme kõrgus on 45cm, istme laius 52cm, istme sügavus 44cm, seljatoe kõrgus 43cm. Käetoe kõrgus maast 65cm. Kaalupiirang 100kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. test

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Aiamööblikomplekt KRAKA laud ja 2 tooli, hall plastik. Tooli mõõdud on 63x58xH74cm, istme laius 52cm, istme sügavus 51cm, istme kõrgus 37cm, käetoe kõrgus maast 58,5cm. Laua mõõdud 59x46xH40cm. Komplekti kuulub 2 istmepatja. Padja mõõdud 55x45xH4cm. Kaalupiirang ühel istekohal 120kg. Materjal: polüpropüleen (PP). HOOLDUS: plastikmööbel ei vaja erilist hooldust. Puhastage pinnad regulaarselt vee ja lahja pesuvahendi lahusega. Ärge kasutage pleegitavaid või abrasiivseid puhastusvahendeid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 349.00

  Aiamööblikomplekt VIENNA laud, diivan ja 2 tugitooli, must. Komplekti kõigi osade jalad ja alusraamid on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Kõik metallosad on kaetud musta plastikpunutisega. Istmepadjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud mustast polüesterkangast. Laua mõõdud on 80x47xH40cm. Lauaplaat: 5mm must karastatud klaas. Diivani mõõdud on 117x68xH80cm, tooli mõõdud on 60x68xH80cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 457.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 2 tooli, cappuccino. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 457.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 2 tooli, tumepruun. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 735.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 4 tooli, cappuccino. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 735.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 4 tooli, must. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 249.00

  Kirst ANKER 136x46xH74cm. Käsitööna valminud kirstu puidust raam on kaetud naturaalse rotangpunutisega. Punutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. * Toote mõõdud võivad varieeruda paari cm ulatuses.

  SAADAVUS:Laos

 • 149.00

  Kirst-abilaud EGROS 42x42xH43cm. Käsitööna valminud kirstu puidust raam on kaetud naturaalse rotangpunutisega. Punutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. * Toote mõõdud võivad varieeruda paari cm ulatuses.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Kirst-abilaud EGROS 60x60xH45cm. Käsitööna valminud kirstu puidust raam on kaetud naturaalse rotangpunutisega. Punutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. * Toote mõõdud võivad varieeruda paari cm ulatuses.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Kirst-diivanilaud EGROS 120x60xH39cm. Käsitööna valminud kirstu puidust raam on kaetud naturaalse rotangpunutisega. Lauaplaat on valmistatud taaskasutatud puidust. Punutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. * Toote mõõdud võivad varieeruda paari cm ulatuses.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Korv KLAY kaanega 76x53xH36cm. Käsitööna valminud korvi puidust raam on kaetud naturaalse rotangpunutisega. Punutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. * Toote mõõdud võivad varieeruda paari cm ulatuses.

  SAADAVUS:Laos

 • 14.90

  Lillepostament MINT 20x20xH50cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos

 • 19.90

  Lillepostament MINT 25x25xH60cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos

 • 24.90

  Lillepostament MINT 30x30xH70cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories