Näitan kõiki 14 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 807.00

  Aiamööblikomplekt ASCOT laud ja 2 tooli, hall. Laua ja toolide raamid on valmistatud alumiiniumist ja kaetud halli plastikpunutisega. Laua mõõdud on D56xH46cm. Lauaplaat: 5mm karastatud läbipaistev klaas. Tugitooli üldmõõdud on 58x70xH90cm, istme laius 48cm, istme sügavus 49cm, istmekõrgus koos padjaga 54cm. Käetoe kõrgus maast 66cm. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud hallist polüesterkangast. Istmepadja mõõdud on 48x49xH13cm, seljatoepadja mõõdud 50x45x5cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav, kaitset ilmastikutingimuste eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 117.70

  Aiamööblikomplekt DUBLIN laud ja 2 tooli, hõbehall. Laua mõõdud on D60xH70cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua ja toolide raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 55,5x73xH90cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 41cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 57cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 117.70

  Aiamööblikomplekt DUBLIN laud ja 2 tooli, kuldpruun. Laua mõõdud on D60xH70cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua ja toolide raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 55,5x73xH90cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 41cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 57cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 437.00

  Aiamööblikomplekt FLORIAN laud ja 2 tooli. Laud ja toolid on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud tiikpuu toonis puidukaitseõliga. Laua mõõdud D70xH75cm. Tooli mõõdud 65x59xH85cm. Tooli istme kõrgus on 45cm, istme laius 52cm, istme sügavus 44cm, seljatoe kõrgus 43cm. Käetoe kõrgus maast 65cm. Kaalupiirang 100kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. test

  SAADAVUS:Laos

 • 429.00

  Aiamööblikomplekt TURKU 2 tooli ja laud, hallikasbeeþ. Toolide ja laua raamid on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Lauaplaat ja toolide istmed on kaetud plastikpunutisega. Lauda katab 5mm karastatud klaasist läbipaistev plaat. Toolid ja laud on kokkupandavad. Laua mõõdud D50xH42cm. Tooli mõõdud 75x80H83cm. Kaalupiirang 90kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.00

  Riiul MINT 34x30xH112cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Riiulite vahe 38cm. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos

 • 69.00

  Riiul MINT 34x50xH81cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Riiulite mõõdud on 32x15cm. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos

 • 69.00

  Riiul MINT 56x31xH65cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne, vastupidav ja lihtsalt hooldatav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Toode sobib kasutamiseks nii sise kui väli tingimustes.

  SAADAVUS:Laos

 • 549.00

  Ripptool TIGER tumehall. Ripptool pakub ideaalse võimaluse lõõgastumiseks. Tooli istmeosa on tumehallist naturaalsest rotangist heleda aksentpunutisega. Tooli istmeosa mõõdud on 85x70xH120cm. Terasest alus on kaetud musta pulbervärviga. Aluse mõõdud on 104x90xH195cm. Ripptooli mõõdud on 110x110xH200cm ning kandevõime on 100kg. HOIATUS: toode ei ole ilmastikukindel ning pole mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Toodet peaks hoiustama kuivas ja varjulises ruumis.

  SAADAVUS:Laos

 • 107.70

  Rõdukomplekt BISTRO laud, 2 tooli (20563). Lauaplaadiks on läbipaistev karastatud laineklaas. Laual on metallraam, värvus: hall. Tooli iste ja seljatugi on kaetud plastikpunutisega. Toolil on terasraam, värvus: hall. Toode on ilmastikukindel. Laua mõõdud on D60xH70cm, tooli kõrgus on 73cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 339.00

  Rõdukomplekt LUNDE laud ja 2 tooli. Mugava vormiga tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Tooli iste on kaetud naturaalset rotangit meenutava, õhulise plastikpunutisega. Istmepadjad kuuluvad komplekti. Padjakate on valmistatud beežist polüesterkangast. Lauaplaat ja alusraam on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Tooli mõõdud on 64x64xH85cm, laua mõõdud on D50xH45cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 257.00

  Rõdukomplekt MINT laud ja 2 tooli, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne ja vastupidav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Laua mõõdud on D70xH75cm. Tooli üldmõõdud on 40x51xH92cm, istme laius 39cm, istme sügavus 39cm, istme kõrgus 45cm. Tooli mõõdud kokkupanduna on 40x105x12cm. Kaalupiirang 100kg. Laud ja toolid on kokkupandavad. HOOLDUS JA HOIUSTAMINE: metallist mööbel on praktiliselt hooldusvaba, piisab regulaarsest puhastamisest. Suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.70

  Rõdukomplekt MOSAIC laud ja 2 tooli. Laua mosaiikplaat ja kokkupandavate toolide seljatoed on kaunistatud pruunides ja hallides toonides keraamiliste plaatidega. Laua ja toolide jalad ja raam on valmistatud metallist ja viimistletud musta pulbervärviga. Laua mõõdud on D60xH70cm. Tooli üldmõõdud on 39x53xH90cm. Istme laius 37,5cm, istme sügavus 38cm, istme kõrgus 46cm. Kaalupiirang 90kg. Tooli mõõdud kokkupanduna on 38x100x11cm. HOOLDUS JA HOIUSTAMINE: metallist mööbel on praktiliselt hooldusvaba, piisab regulaarsest puhastamisest. Suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 146.00

  Tool MOON 50x63xH105cm, naturaalne rotangpunutis. Tiigipuidust raam naturaalse rotangpunutisega. Heledad tiigipuidust jalad. Istmepadi kuulub komplekti. Rotangpunutise hall värvitoon on looduslik ja selle saavutamiseks ei ole kasutatud kunstlikke värvaineid. Ei ole ilmastikukindel.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories