Näitan 1–16 tulemust 27-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 867.00

  Voodi ATLANTA 90x200cm, kahe madratsiga HARMONY UNO, hall. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodi all asub väljatõmmatav osa, mida saab kasutada lisamagamiskohana. Tegemist on ruumisäästva ja mugava lahendusega, mida on lihtne kasutada. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud halli polüesterkangaga. Põhjalipid kuuluvad komplekti. Pakitud vedruplokiga madrats on keskmisest jäigema vedrustusega (pocket vedrustus 2,1mm/äärtes 2,2mm). Hele, stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest viskoos-polüestrist (kangakaal 240g/m²). Madrats on pehmendatud kvaliteetse ja vastupidava 3cm poroloonikihiga, mis lisab mugavust ja pakub kehale piisavat lõõgastust. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Oeko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodile. Madratsi mõõdud on 90x200xH20cm. Voodi üldmõõdud on 98x221xH94cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,118.00

  Voodi AURORA madratsiga HARMONY DUO NEW 160x200cm, hall samet. Kergelt polsterdatud ja üleni sametkangaga kaetud voodiraam ja peats on valmistatud täismännipuidust ja vineerist. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, 260g/m², Martindale 25 000. Voodil on musta värvi metallist jalad. Voodi põhjalipid kuuluvad komplekti. Voodi üldmõõdud on 172x221xH102cm. Komplekti kuulub vedrumadrats HARMONY DUO NEW 160x20027cm. Kahepoolsel keskmise jäikusega ja käepidemetega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m²). Madrats on pehmendatud kahe erineva kvaliteetse ja vastupidava poroloonikihiga, mis tagavad lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,168.00

  Voodi AURORA madratsiga HARMONY TOP 160x200cm, hall samet. Kergelt polsterdatud ja üleni sametkangaga kaetud voodiraam ja peats on valmistatud täismännipuidust ja vineerist. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, 260g/m², Martindale 25 000. Voodil on musta värvi metallist jalad. Voodi põhjalipid kuuluvad komplekti. Voodi üldmõõdud on 172x221xH102cm. Komplekti kuulub vedrumadrats HARMONY TOP POCKET 160x200x33cm. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm), mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedruploki kõrgus on 26cm. Vedrumadratsi külge on kinnitatud kattemadrats, mis pakub lisamugavust ja võimaldab paremini lõõgastuda. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud 3,5cm poroloon, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m²). Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,078.00

  Voodi CAREN 160x200cm, madratsiga HARMONY DUO, hall. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodiraami sees asuvad ruumikad panipaigad. Sahtlitesse saab mugavalt mahutada nii tekid, padjad kui voodipesu. Alusraami sees on kokku neli sahtlit: üks kummalgi küljel ja kaks jalutsis. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Komplekti kuuluvad voodijalad, põhjalipid, peats ja kahepoolne madrats. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Madrats on pehmendatud kahe erineva kvaliteetse ja vastupidava poroloonikihiga, mis tagab nii lihaste kui luustiku maksimaalse lõdvestuse. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 165×220,5xH110cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,128.00

  Voodi CAREN 160x200cm, madratsiga HARMONY TOP, hall. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodiraami sees asuvad ruumikad panipaigad. Sahtlitesse saab mugavalt mahutada nii tekid, padjad kui voodipesu. Alusraami sees on kokku neli sahtlit: üks kummalgi küljel ja kaks jalutsis. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Komplekti kuuluvad voodijalad, põhjalipid, peats ja vedrumadrats. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm), mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedruploki kõrgus on 26cm. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Lisamugavust pakub kattemadrats. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 165×220,5xH110cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 818.00

  Voodi CELINE 160x200cm, madratsiga HARMONY DUO, hall beež. Voodiraam on valmistatud MDF-plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodil on mustad metallist jalad. Komplekti kuuluvad voodipeats, põhjalipid ja kahepoolne käepidemetega madrats. Keskmiselt kõval madratsil on pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Stretch-kangast kate on valmistatud pehmest ja nahasõbralikust puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Madrats on kaetud kahe erineva kvaliteetse profileeritud poroloonikihiga, mis tagavad maksimaalse lihaste ja luustiku lõdvestuse. Kangas ja vilt vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodile. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Toote mõõdud on 166,5x219xH105cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 868.00

  Voodi CELINE 160x200cm, madratsiga HARMONY TOP, hallikasbeež. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodil on mustad metallist jalad. Komplekti kuuluvad voodi peats, põhjalipid ja vedrumadrats. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Vedruploki kõrgus on 26cm, mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedrumadratsi peale on kinnitatud kattemadrats. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon 3,5cm, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 166,5x219xH105cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,048.00

  Voodi DUKE 160x200cm, madratsiga HARMONY DUO, beež. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodiraami sees asuvad ruumikad panipaigad. Sahtlitesse saab mugavalt mahutada nii tekid, padjad kui voodipesu. Alusraami sees on kokku neli sahtlit: kaks kummalgi küljel. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodi täispuidust jalad on cappuccino tooni. Komplekti kuuluvad voodi peats, põhjalipid ja kahepoolne madrats. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Madrats on pehmendatud kahe erineva kvaliteetse ja vastupidava poroloonikihiga, mis tagab nii lihaste kui luustiku maksimaalse lõdvestuse. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 164,5x215xH110cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,098.00

  Voodi DUKE 160x200cm, madratsiga HARMONY TOP, beež. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodiraami sees asuvad ruumikad panipaigad. Sahtlitesse saab mugavalt mahutada nii tekid, padjad kui voodipesu. Alusraami sees on kokku neli sahtlit: kaks kummalgi küljel. Sahtlid liiguvad metallsiinidel. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodi täispuidust jalad on cappuccino tooni. Komplekti kuuluvad voodi peats, põhjalipid ja vedrumadrats. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm), mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedruploki kõrgus on 26cm. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Lisamugavust pakub kattemadrats. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 164,5x215xH110cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 999.00 790.00

  Ülilihtne paigaldus, ühtegi kruvi ega polti. Kanga all puitkarkass.

  Lippidega madratsite jäikuse reguleerimine.

  Komplektis madratsid 80×200 + kattemadrats HR-Foam 160×200.

  Madratsite kate on eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees.

  Toodetud Eestis. Laos 8 tk.

  SAADAVUS:Laos

 • 790.00 549.00

  Hall kangas.

  Ülilihtne paigaldus, ühtegi kruvi ega polti, kanga all puitkarkass. 

  Lippidega madratsite jäikuse reguleerimine.

  Komplektis madrats 80×200 + kattemadrats HR-Foam 80×200.

  Kaup laos olemas, piiratud kogus. Eesti toode.

  SAADAVUS:Laos

 • 858.00

  Voodi EMILIA 160x200cm, madratsiga HARMONY DUO, beež. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodil on täispuidust jalad, värvus: cappuccino. Komplekti kuuluvad voodi peats, põhjalipid ja madrats. Kahepoolne madrats on keskmise jäikusega ja käepidemetega. Madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Madrats on pehmendatud kahe erineva kvaliteetse ja vastupidava poroloonikihiga, mis tagavad lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200xH27cm. Voodi üldmõõdud on 166,5x219xH105cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 908.00

  Voodi EMILIA 160x200cm, madratsiga HARMONY TOP, beež. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Voodil on täispuidust jalad, värvus cappuccino. Komplekti kuuluvad voodi peats, põhjalipid ja keskmise jäikusega madrats. Madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm), mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedruploki kõrgus on 26cm. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m2). Lisamugavust pakub kattemadrats. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud poroloon, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 160x200cm. Voodi üldmõõdud on 166,5x219xH105cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,138.00

  Voodi EVA madratsiga HARMONY DUO NEW 160x200cm, hall samet. Kergelt polsterdatud ja üleni sametkangaga kaetud voodiraam ja peats on valmistatud täismännipuidust ja vineerist. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, 260g/m², Martindale 25 000. Voodi põhjalipid kuuluvad komplekti. Voodi üldmõõdud on 187x220xH120cm. Komplekti kuulub vedrumadrats HARMONY DUO NEW 160x20027cm. Kahepoolsel keskmise jäikusega ja käepidemetega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm). Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m²). Madrats on pehmendatud kahe erineva kvaliteetse ja vastupidava poroloonikihiga, mis tagavad lihaste ja luustiku maksimaalse lõdvestuse. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale.

  SAADAVUS:Laos

 • 1,188.00

  Voodi EVA madratsiga HARMONY TOP 160x200cm, hall samet. Kergelt polsterdatud ja üleni sametkangaga kaetud voodiraam ja peats on valmistatud täismännipuidust ja vineerist. Kattematerjal: 100% polüesterkangas, 260g/m², Martindale 25 000. Voodi põhjalipid kuuluvad komplekti. Voodi üldmõõdud on 187x220xH120cm. Komplekti kuulub vedrumadrats HARMONY TOP POCKET 160x200x33cm. Keskmise jäikusega madratsil on pakitud deluxe-pocket vedrustus (1,9mm/äärtes 2,2mm), mida katab vildikiht ja 3,5cm poroloonikiht. Vedruploki kõrgus on 26cm. Vedrumadratsi külge on kinnitatud kattemadrats, mis pakub lisamugavust ja võimaldab paremini lõõgastuda. Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne profileeritud 3,5cm poroloon, mis laseb õhuvoolul liikuda ja niiskust ära juhtida. Hele stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest puuvilla-polüestrist (kangakaal 280g/m²). Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale.

  SAADAVUS:Laos

 • 658.00

  Voodi LARA 90x200cm, madratsiga HARMONY UNO, lillakasroosa. PERFECT SLEEP BY HOME4YOU. Voodi all asub mõlemale poole väljatõmmatav sahtel, mida võib kasutada lisamagamiskoha või panipaigana. Tegemist on ruumisäästva ja mugava lahendusega, mida on lihtne kasutada. Voodi korpus on valmistatud MDF plaadist ja kaetud polüesterkangaga. Komplekt sisaldab madratsit, voodijalgu, peatsit ja põhjalippe. Alumine madrats ei kuulu komplekti. Pakitud vedruplokiga madrats on keskmisest jäigema vedrustusega (pocket vedrustus 2,1mm/äärtes 2,2mm). Hele, stretch-kangast madratsikate on nahasõbralikust ja pehmest viskoos-polüestrist (kangakaal 240g/m²). Madrats on pehmendatud kvaliteetse ja vastupidava 3cm poroloonikihiga, mis lisab mugavust ja pakub kehale piisavat lõõgastust. Kangas, vilt ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Oeko-Tex 100 standardile. Madrats on pakitud rulli, et seda oleks lihtsam transportida. Madrats vajab oma esialgse kuju taastamiseks kuni 2 tundi aega. Eemaldage ettevaatlikult kilepakend ja asetage madrats voodi peale. Madratsi mõõdud on 90x205xH20cm. Alumise madratsi maksimaalne kõrgus võib olla 20cm. Voodi üldmõõdud on 98×215,5xH117,5cm.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories