Näitan 1–16 tulemust 23-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 249.00

  Aiamööblikomplekt DAKOTA laud, 2 reguleeritava seljatoega tooli ja 2 jalapinki. Kõigi komplekti osade raamid on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Tooli iste ja seljatugi ning jalapink on kaetud halli textilene kangaga, mis laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja on lihtsalt puhastatav. Laua mõõdud on D50xH46cm, lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Tooli mõõdud on 78×55,5xH98cm, jalapingi mõõdud on 56x51xH30cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 79.90

  Kiik-lamamistool BOSTON hall. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Tooli üldmõõdud on 70x128xH85cm. Kaalupiirang on 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.90

  Kiiktool DUBLIN kuldpruun. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli üldmõõdud on 63x90xH91cm. Kaalupiirang on 120kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 529.00

  Kiiktool EGG sobib hästi nii aeda kui terrassile, pakkudes võimaluse mõnusaks lõõgastumiseks. Pehmed padjad tagavad suurepärase istumismugavuse. Kiiktooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. Ümara kujuga korvistme terasraam on kaetud tumepruuni plastikpunutisega. Tooli üldmõõdud 134x87xH122. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes väga hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Hea lahendus patjade igapäevaseks hoiustamiseks ja kuivana hoidmiseks on padjakast. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 149.00

  Kiiktool FINLAY, akaatsia. Tool on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Istmepadi kuulub komplekti. Padjakate on valmistatud beežist polüesterkangas (180g/m²). Padja mõõdud 50x50x5cm. Tooli üldmõõdud on 66x93xH105cm. Istme laius 50cm, istme sügavus 48cm, istme kõrgus koos padjaga 50cm. Seljatoe kõrgus 63cm. Kaalupiirang 100kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Lamamistool BATYA hall. Lamamistooli kasutamine muudab suvepäikese nautimise lõõgastavaks ja mugavaks. Tooli iste on valmistatud halli värvi textiline kangast ning raam on terasest. Toode on kokkupandav, mis muudab selle hoiustamise mugavamaks. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav. Lamamistooli kaalupiirang on 120kg ja mõõdud on 173x63xH65cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Lamamistool BRIGO 62x180xH26/66cm, must. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Käetugedel on mustad polüuretaanist katted. Istme laius on 54cm, istme kõrgus kõige madalamas osas on 26cm, käetoe kõrgus maast 42cm. Kaalupiirang 120kg. Lamamistoolid on virnastatavad. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame suvemööblit hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.90

  Lamamistool DELGADO hall. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne hooldada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Käetugedel on kunstpuidust liistud. Lamamistooli seljatoe saab panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Lamamistooli üldmõõdud on 63,5x195xH29/96cm. Istme laius 48cm, istmeosa pikkus 98cm, seljatoe pikkus 80cm. Käetoe kõrgus maast 50,5cm. Kaalupiirang 100kg. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Lamamistool DUBLIN hõbehall. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Seljatugi on võimalik panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Lamamistoolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Lamamistooli üldmõõdud on 200×64,5xH28/47,5cm. Istme ja seljatoe laius on 48cm, seljatoe pikkus 80cm, lamamisosa pikkus 110cm, istme kõrgus 28cm, käetugede kõrgus maast 47,5cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Lamamistool DUBLIN kuldpruun. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Seljatugi on võimalik panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Lamamistoolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Lamamistooli üldmõõdud on 200×64,5xH28/47,5cm. Istme ja seljatoe laius on 48cm, seljatoe pikkus 80cm, lamamisosa pikkus 110cm, istme kõrgus 28cm, käetugede kõrgus maast 47,5cm

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Lamamistool FUN 145x77x86cm, must. Lamamistooli kasutamine muudab suvepäikese nautimise mugavamaks ja lõõgastavaks. Tooli alumiiniumraam on kaetud hõbedase pulbervärviga. Tooli iste on valmistatud vastupidavast textilene materjalist. Lamamistooli raam on kokkupandav. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Lamamistool MERIDIAN 70x175xH28/70cm, valge. Lamamistooli raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud pruuni plastikpunutisega. Istme laius on 54cm, istme kõrgus kõige madalamas osas on 28cm, käetoe kõrgus maast 39cm. Kaalupiirang 120kg. Lamamistoolid on virnastatavad. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame suvemööblit hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Lamamistool MERIDIAN 70x175xH28/70cm, valge. Lamamistooli raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud valge plastikpunutisega. Istme laius on 54cm, istme kõrgus kõige madalamas osas on 28cm, käetoe kõrgus maast 39cm. Kaalupiirang 120kg. Lamamistoolid on virnastatavad. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame suvemööblit hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 249.00

  Lamamistool NEBO hall. Lamamistooli raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Iste ja seljatugi on kaetud halli nöörpunutisega. Lamamistooli külgedel on tiikpuust liistud. Seljatoe asend on reguleeritav neljas positsioonis. Toolid on virnastatavad. Lamamistooli üldmõõdud on 202x65xH33/97cm. Kaalupiirang 100kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 249.00

  Lamamistool WICKER 73x196x99cm, beež. Klassikaline plastikpunutisega lamamistool on mugav, vastupidav ja ilmastikukindel ning kombineeritav teiste WICKER MIX&MATCH sarja toodetega. Lamamistooli alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli seljatugi on reguleeritav. Lamamistooli kate ei kuulu komplekti. Kaalupiirang 100kg. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 249.00

  Aiamööblikomplekt ARIO 2 lamamistooli ja laud, hall. Lamamistooli helehall textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne hooldada. Toolide ja laua raamid on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Seljatugi on võimalik panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Laua mõõdud on 43x43xH40cm, lauaplaat: must karastatud klaas. Lamamistooli mõõdud on 63x187xH40cm. Istmeosa pikkus 111cm, seljatoe pikkus 76cm. Kaalupiirang 100kg. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories