Näitan 1–16 tulemust 18-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 99.90

  Kiik-lamamistool BOSTON hall. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Tooli üldmõõdud on 70x128xH85cm. Kaalupiirang on 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 69.90

  Kiiktool DUBLIN kuldpruun. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli üldmõõdud on 63x90xH91cm. Kaalupiirang on 120kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 449.00

  Kiiktool HELSINKI must. Kiiktool pakub mugava võimaluse aeg maha võtta ja lõõgastuda. Tooli istmeosa on kaetud musta plastikust nöörpunutisega. Komplekti kuuluvad pehmed ja mugavad padjad. Toolipadjad on kaetud tumehalli polüesterkangaga. Tooli alumiiniumist alusraam ja jalad on värvitud tiikpuidu tooni. Kiiktooli mõõdud on 84x102xH97cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 699.00

  Lamamistool BALI 72x210xH36,5cm, beež. BALI sarja kuuluvaid tooteid iseloomustavad hoolikalt valitud eksklusiivsed materjalid, maitsekas värvikombinatsioon ja klassikaline disain. Tooli raam on valmistatud tiikpuust. Kõik puidust osad on peenlihvitud ja neid ei ole õlitatud ega muul viisil keemiliselt töödeldud. Iste ja seljatugi on valmsitatud beežist batylinest. Batyline materjali kõige olulisem omadus on selle nõtkus ja optimaalne istumismugavus. Lisaks erakordsele mehaanilisele tugevusele on materjalil kõrge keemiline vastupidavus. Sünteetiline kate tagab ülikõrge ilmastiku- ja UV-kindluse. Batyline ei ima niiskust, tänu sellele kuivab materjal väga kiiresti ja on maksimaalselt pleki- ja hallituskindel ning lihtsalt puhastatav. Lamamistooli reguleeritava seljatoe saab panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk nelja positsiooni vahel. Lamamistooli üldmõõdud on 72x210xH36,5cm, istme ja seljatoe laius 65cm, istmeosa pikkus 135cm, seljatoe pikkus 75cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Lamamistool BATYA hall. Lamamistooli kasutamine muudab suvepäikese nautimise lõõgastavaks ja mugavaks. Tooli iste on valmistatud halli värvi textiline kangast ning raam on terasest. Toode on kokkupandav, mis muudab selle hoiustamise mugavamaks. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav. Lamamistooli kaalupiirang on 120kg ja mõõdud on 173x63xH65cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 159.00

  Lamamistool BOSTON, hall. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud musta pulbervärviga. Seljatugi on võimalik panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Lamamistoolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Lamamistooli üldmõõdud on 198x65x95cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Lamamistool BRIGO 62x180xH26/66cm, hall. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Käetugedel on mustad polüuretaanist katted. Istme laius on 54cm, istme kõrgus kõige madalamas osas on 26cm, käetoe kõrgus maast 42cm. Kaalupiirang 120kg. Lamamistoolid on virnastatavad. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame suvemööblit hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 159.00

  Lamamistool DUBLIN kuldpruun. Lamamistooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Seljatugi on võimalik panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk 4-positsioonis. Lamamistoolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Lamamistooli üldmõõdud on 200×64,5xH28/47,5cm. Istme ja seljatoe laius on 48cm, seljatoe pikkus 80cm, lamamisosa pikkus 110cm, istme kõrgus 28cm, käetugede kõrgus maast 47,5cm

  SAADAVUS:Laos

 • 109.00

  Lamamistool FINLAY 62,5x108xH105cm, valge. Kokkupandav, reguleeritava seljatoega lamamistool on mugav ja praktiline valik! Tooli raam on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Tooli iste on valmistatud valgest textilenest, mis laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja on lihtsalt hooldatav. Seljatoe kõrgus on muudetav kolmes positsioonis. Kokkupanduna on tooli lihtne kaas võtta või hoiustada. Kaalupiirang 100kg. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Lamamistool FINLAY 193x60xH30cm. Lamamistool on valmistatud akaatsiapuidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Lamamistooli seljatugi on reguleeritav. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile jälle uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 279.00

  Lamamistool FUTURE 75x198xH52cm, must. Lamamistooli kasutamine muudab suvepäikese nautimise lõõgastavaks ja mugavaks. Tooli raam on valmistatud akaatsia puidust ja viimistletud tiikpuu toonis puidukaitseõliga. Must textilene iste laseb hästi õhku läbi ja kuivavad kiiresti ja on lihtsalt hooldatav. Lamamistooli seljatugi on reguleeritav viies positsioonis. Lamamistooli alla paigutatud abilaua võib välja tõmmata vasakule või paremale poole. Laua mõõdud on 30x28cm. Tooli istme laius 60cm, istme pikkus 113cm, istme kõrgus 30cm. Seljatoe laius 50cm, seljatoe pikkus 82cm. Kaalupiirang on 100kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile jälle uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 109.00

  Lamamistool HAITI 65x195xH32/78cm, valge plastik. Lamamistooli reguleeritava seljatoe saab panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk nelja positsiooni vahel. Kaalupiirang 120kg. Materjal: polüpropüleen (PP). HOOLDUS: plastikmööbel ei vaja erilist hooldust. Puhastage pinnad regulaarselt vee ja lahja pesuvahendi lahusega. Ärge kasutage pleegitavaid või abrasiivseid puhastusvahendeid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Lamamistool MERIDIAN 70x175xH28/70cm, valge. Lamamistooli raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud pruuni plastikpunutisega. Istme laius on 54cm, istme kõrgus kõige madalamas osas on 28cm, käetoe kõrgus maast 39cm. Kaalupiirang 120kg. Lamamistoolid on virnastatavad. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame suvemööblit hoiustada siseruumides. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Lamamistool SCIROCCO 71x187xH44, tumehall plastik. Lamamistooli reguleeritava seljatoe saab panna horisontaalsesse asendisse või valida sobiv kaldenurk kolme positsiooni vahel. Toolid on virnastatavad. Kaalupiirang 100kg. Materjal: polüpropüleen (PP). HOOLDUS: plastikmööbel ei vaja erilist hooldust. Puhastage pinnad regulaarselt vee ja lahja pesuvahendi lahusega. Ärge kasutage pleegitavaid või abrasiivseid puhastusvahendeid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 49.00

  Lamamistoolikate FUN 170x50cm, beež. Padja pealmine pool on kaetud seemisnahka meenutava kangaga ning alumine pool on valmistatud ilmastikukindlast oxford kangast. Padja täidiseks on polüester fiiberkiud. Toolikatte paksus on 4cm ja peatoe paksus on 7cm. HOOLDUS: masinpesu ei ole soovitatav.

  SAADAVUS:Laos

 • 359.00

  Tugitooli EDEN 59x73xH95cm. Tooli raam on valmistatud alumiiniumist ja kaetud beeþi plastikpunutisega. Padjad kuuluvad komplekti. Padjakatted on valmistatud beeþist polüesterkangast. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav, kaitset ilmastikutingimuste eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories