Näitan 1–16 tulemust 33-st

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 149.00

  Pink CARTAGO helepruun. Pink on mugav ja ruumi säästev lahendus väiksemale terrassile või aeda. Sellel on meeldiv päeval kaunist ilma nautida või õdusaid õhtuid veeta. Pingi iste ja seljatugi on valmistatud puidust. Malmraam on antiikpruuni tooni. Pingi kaalupiirang on 150kg ja mõõdud on 126x61xH84,5cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Pink FINLAY, akaatsia. Pink on mugav ja ruumi säästev lahendus väiksemale terrassile või aeda. Pink on valmistatud akaatsiapuidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Pingi üldmõõdud on 150x61xH89cm, istme laius 140cm, istme sügavus 50cm, istme kõrgus 45cm, seljatoe kõrgus 46,5cm. Käetoe kõrgus maast 66cm. Kaalupiirang 160kg. Toode on muutlikes ilmastikuoludes vastupidav. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 299.00

  Pink FIRENZE valge. Pingi juurde kuulub pehme 10cm paksune istmepadi, mis on kaetud vett hülgava tumehalli kangaga. Pingi raam on valmistatud valget värvi alumiiniumist. Pingi seljatugi ja iste on valmistatud alumiiniumliistudest ning käetoed tiikpuidust. Metalltorude mõõdud on D35x1,2mm. Pingi mõõdud on 150x75xH80,5cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.00

  Pink GWEN 160x62xH94cm, akaatsia. Pink on mugav ja ruumi säästev lahendus väiksemale terrassile või aeda. Pink on valmistatud akaatsiapuidust ja viimistletud puidukaitseõliga. Kaalupiirang 150kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste tõttu muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht vähemalt korra aastas on piisav värskenduskuur mööblile uue näo andmiseks. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi. Kaitske mööblit hoiustamise ajal otsese päikesevalguse eest.

  SAADAVUS:Laos

 • 179.00

  Pink MINT abilauaga 155×68,5×91,5cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne ja vastupidav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Kahe istme vahel on kahetasandiline abilaud, mille keskele on võimalik paigaldada päikesevari. Päikesevarju augu läbimõõt on 4,5cm. Ühe istme laius on 53,5cm, istme sügavus 43cm, istme kõrgus 40cm. Lauaplaadi mõõdud on 31/48x46cm. Kaalupiirang ühel istmekohal 100kg. HOOLDUS JA HOIUSTAMINE: metallist mööbel on praktiliselt hooldusvaba, piisab regulaarsest puhastamisest. Suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 189.00

  Pink MINT kaarega 103x48xH211cm, antiikroheline. Sepistatud metallist mööbel on stiilne ja vastupidav! Toote viimistlemisel on kasutatud kombineerituna elektroforeeskatet ja pulbervärvi, mis tagab väga hea roostekindluse. Pingi istme laius 100cm, istme sügavus 39cm, istme kõrgus 44cm. Kaalupiirang on 160kg. HOOLDUS JA HOIUSTAMINE: metallist mööbel on praktiliselt hooldusvaba, piisab regulaarsest puhastamisest. Suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 129.00

  Pink VERDE must. Pink on mugav ja ruumi säästev lahendus väiksemale terrassile või aeda. Sellel on meeldiv päeval kaunist ilma nautida või õdusaid õhtuid veeta. Pink on valmistatud musta tooni terasest. Toode on muutlikes ilmastikuoludes vastupidav. Pingi kaalupiirang on 250kg ja mõõdud on 128x59xH85cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 139.00

  Pink VIOLA 125x62xH80cm, hall. Pingi terasraam on viimistletud tumehalli pulbervärviga, iste ja seljatugi on kaetud kunstpuidust liistudega. Pingi istmelaius on 119cm, istme sügavus 43cm, istme kõrgus 45cm, seljatoe kõrgus 41cm, käetoe kõrgus maast 66,5cm. Kaalupiirang 200kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav.

  SAADAVUS:Laos

 • 99.00

  Tool AMALFI 58x65xH90cm, hall. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Kaalupiirang 120kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 339.00

  Tool BALI must. BALI sarja kuuluvaid tooteid iseloomustavad hoolikalt valitud eksklusiivsed materjalid, maitsekas värvikombinatsioon ja klassikaline disain. Lisaks pilkupüüdvale välimusele on reguleeritava seljatoega kokkupandav tool ka mugav ja praktiline. Tooli raam on valmistatud tiikpuust. Kõik puidust osad on peenlihvitud ja neid ei ole õlitatud ega muul viisil keemiliselt töödeldud. Iste ja seljatugi on valmistatud mustast batylinest. Batyline materjali kõige olulisem omadus on selle nõtkus ja optimaalne istumismugavus. Lisaks erakordsele mehaanilisele tugevusele on materjalil kõrge keemiline vastupidavus. Sünteetiline kate tagab ülikõrge ilmastiku- ja UV-kindluse. Batyline ei ima niiskust, tänu sellele kuivab materjal väga kiiresti ja on maksimaalselt pleki- ja hallituskindel ning lihtsalt puhastatav. Seljatoe reguleerimiseks tõstke käetoed üles, valige sobiv seljatoe asend ja fikseerige käetoed. Võimalik on valida 6 erineva positsiooni vahel. Kokkupanduna on tooli lihtne hoiustada ja teisaldada. Tooli üldmõõdud on 60x70xH110cm, istme laius 48cm, istme sügavus 46cm, istme kõrgus 45cm, seljatoe kõrgus 70cm, käetoe kõrgus maast 66cm. Kaalupiirang 120kg. Tooli mõõdud kokkupanduna 90x60x24cm. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Kokkupandav tool BORDEAUX käetugedega. Klassikaline reguleeritava seljatoega täispuidust aiatool on mugav ja praktiline valik aeda või terrassile. Tool on valmistatud meranti puidust. Meranti, nagu enamus troopilisi puiduliike on väga kõrge õlisisaldusega, mis tagab puidu vastupidavuse ilmastiku tingimuste suhtes. Puidu pind on viimistletud puidukaitseõliga. Puidusüü värvimuutuste stabiliseerimiseks on õlile lisatud vähesel määral looduslikku pruuni pigmenti. Seljatoe reguleerimiseks tõstke käetoed üles, valige sobiv seljatoe asend ja fikseerige käetoed. Võimalik on valida 4 erineva positsiooni vahel. Kokkupanduna võtab tool vähe ruumi ning seda on lihtne hoiustada ja teisaldada. Tooli üldmõõdud on 60x68xH110cm, istme laius 51cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 44cm, seljatoe kõrgus 69cm. Käetoe kõrgus maast 68cm. Kaalupiirang 100kg. HOOLDUS: puit on elav looduslik materjal, mille välisilme ilmastikutingimuste mõjul muutub. Puhastage mööblit regulaarselt, kaitske liigniiskuse ja UV kiirguse eest. Kerge lihvimine ja uus õlikiht korra aastas on piisav värskenduskuur puidust pindadele jälle uue näo andmiseks. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Tool CASPER hall. Tooli jalad ja raam on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud pulbervärviga. Textilene iste laseb hästi õhku läbi ja kuivab kiiresti. Tooli seljatugi on reguleeritav. Tooli mõõdud on 67x56xH94/110cm. Kaalupiirang 110kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 39.90

  Tool DELGADO hall. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Käetugedel on hallid kunstpuidust liistud. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 56x63xH90cm. Istme laius 47cm, istme sügavus 42cm, istme kõrgus 44cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 34.90

  Tool DUBLIN hall. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Tooli raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 55,5x73xH90cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 41cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 57cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 59.90

  Tool DUBLIN 54x69xH102cm, hall. Kokkupandav, reguleeritava seljatoega aiatool on mugav ja praktiline valik. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne hooldada. Tooli raam on valmistatud terasest ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. Seljatoe reguleerimiseks tõstke käetoed üles, valige sobiv seljatoe asend ja fikseerige käetoed. Võimalik on valida viie erineva positsiooni vahel. Kokkupanduna on tooli lihtne kaas võtta või hoiustada. Tooli mõõdud kokkupanduna 54x81x17cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 45cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 69cm, käetoe kõrgus maast 63cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 119.00

  Tool ECCO, hall. Tooli raam ja jalad on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud halli pulbervärviga. Tooli selja- ja käetoed on kaetud nöörpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Padja mõõdud 45x42x5cm. Istmepõhi on toestatud alumiiniumliistudega. Tooli mõõdud on 57x65xH81cm, istmekõrgus 44cm. Kaalupiirang 100kg. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos


Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories