Näitan kõiki 11 tulemust

 • 5
 • 4
 • 3
 • List
 • Vali filter
 • Sorteeri:
 • 89.70

  Aiamööblikomplekt DUBLIN laud ja 2 tooli, hõbehall. Laua mõõdud on D60xH70cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua ja toolide raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 55,5x73xH90cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 41cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 57cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 89.70

  Aiamööblikomplekt DUBLIN laud ja 2 tooli, kuldpruun. Laua mõõdud on D60xH70cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev laineline klaas. Laua ja toolide raam ja jalad on valmistatud terasest ja viimistletud tumepruuni pulbervärviga. Tooli textilene iste laseb hästi õhku läbi, kuivab kiiresti ja seda on lihtne puhastada. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Tooli üldmõõdud on 55,5x73xH90cm. Istme laius 45cm, istme sügavus 41cm, istme kõrgus 44cm. Seljatoe kõrgus 57cm. Käetoe kõrgus maast 61cm. Kaalupiirang 100kg.

  SAADAVUS:Laos

 • 567.00

  Aiamööblikomplekt TOSCANA laud ja 2 tooli. Laua mõõdud on D65xH73cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua ja toolide pulbervärvitud alumiiniumraamid on kaetud bee˛i plastikpunutisega. Tooli mõõdud on 60x69xH86cm. Istmepadjad kuuluvad komplekti. Padjakate on valmistatud bee˛ist polüesterkangast. Padja paksus 5cm. Kaalupiirang on 100kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Kaitset ilmastikuolude eest vajavad ainult padjad. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 289.00

  Aiamööblikomplekt TURKU 2 tooli ja laud, hallikasbee˛. Toolide ja laua raamid on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Lauaplaat ja toolide istmed on kaetud plastikpunutisega. Lauda katab 5mm karastatud klaasist läbipaistev plaat. Toolid ja laud on kokkupandavad. Laua mõõdud D50xH42cm. Tooli mõõdud 75x80H83cm. Kaalupiirang 90kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 457.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 2 tooli, cappuccino. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 735.00

  Aiamööblikomplekt WICKER laud ja 4 tooli, cappuccino. Laua mõõdud on 73x73xH71cm. Lauaplaat: 5mm läbipaistev karastatud klaas. Laua pulbervärvitud alumiiniumraam on kaetud plastikpunutisega. Tooli tugev ja stabiilne terasraam on kaetud plastikpunutisega. Istmepadi kuulub komplekti. Padja mõõdud 46x47x4,5cm. Padjakate on valmistatud polüesterkangast. Tooli üldmõõdud on 61x58xH86cm. Istme laius 46cm, istme sügavus 47cm, istme kõrgus 48cm. Käetoe kõrgus maast 62cm. Kaalupiirang 120kg. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes hästi vastupidav ja ei nõua erilist hooldust. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 79.70

  Rõdukomplekt BISTRO laud ja 2 tooli. Lauaplaat on valmistatud läbipaistvast karastatud laineklaasist. Laua ja toolide jalad ja raam on valmistatud terasest ja viimistletud halli pulbervärviga. Tooli iste ja seljatugi on kaetud pruunikashalli plastikpunutisega. Laua mõõdud on D60xH70cm. Tooli üldmõõdud on 52x58xH73cm. Kaalupiirang 100kg. Toolid on virnastatavad ning nende hoiustamine on lihtne ja ruumi säästev. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja lihtsalt hooldatav. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Rõdukomplekt COMO laud ja 2 tooli, hall. Helehall terasraam halli plastikpunutisega. Läbipaistev karastatud klaasist lauaplaat. Mõõdud: laud D42xH45cm, tool 70x80xH36/83cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 199.00

  Rõdukomplekt COMO laud ja 2 tooli, must. Helehall terasraam musta plastikpunutisega. Läbipaistev karastatud klaasist lauaplaat. Mõõdud: laud D42xH45cm, tool 70x80xH36/83cm.

  SAADAVUS:Laos

 • 399.00

  Rõdukomplekt LARISA laud ja 2 tooli. LARISA komplekt on mugav ja praktiline ning sobib hästi rõdule, aeda või sauna eesruumi. Toolide ja laua raamid on valmistatud alumiiniumist ja viimistletud tumehalli pulbervärviga. Kerge vahtpolstriga textiline istmed, kuivavad kiiresti ja neid on lihtne puhastada. Tiigipuust lauaplaat ja liistud toolide käetugedel lisavad komplektile omanäolise aktsendi. Laua mõõdud D40xH50cm. Tooli mõõdud 74x75xH85cm, kaalupiirang 110kg. Kasutatud puidul on FSC sertifikaat. Toode on muutlikes ilmastikutingimustes vastupidav ja väga lihtsalt hooldatav. Välitingimustes kasutatava mööbli eluea pikendamiseks soovitame kasutada välimööbli katteid. HOIUSTAMINE: suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks jahedat, kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

 • 169.70

  Rõdukomplekt SANDY laud ja 2 tooli, kokkupandav, antiikvalge. Laud ja toolid on valmistatud metallist ja viimistletud pulbervärviga. Laua mõõdud on D70xH73cm, tooli mõõdud on 41x54xH93cm. Kokkupanduna võtavad laud ja toolid vähe ruumi ning neid on lihtne hoiustada ja teisaldada. HOOLDUS JA HOIUSTAMINE: metallist mööbel on praktiliselt hooldusvaba, piisab regulaarsest puhastamisest. Suvehooaja lõppedes soovitame aiamööblit hoiustada siseruumides. Puhastage ja kuivatage mööbel enne hoiule panekut. Kasutage hoiustamiseks kuiva ning hea ventilatsiooniga ruumi.

  SAADAVUS:Laos

Close

Filtreeri hinna alusel

No products were found matching your selection.

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories