Ostu- ja müügitingimused

Veebipoe HomeOffice.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Mööbelkoju OÜ (registrikood 12681229), asukohaga Viljandi, Leola 53.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas.

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning

tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Kohaletoimetamine

Tellimused pakiautomaati

Peale tellimuse eest tasumist toimetatakse Teie tellitud kaubad valitud pakiautomaati. Pakiautomaadi haldaja annab Teile sõnumiga teada kui kaup on jõudnud soovitud pakiautomaati.

Valida on võimalik Omniva või Itella pakiautomaat.

Pakk jõuab pakiautomaati 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest.

Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

Suuremõõtmelisi tooteid ei saa tellida pakiautomaati.

Kui soovite pakki kätte saada õhtusel ajal või nädalavahetusel on parim lahendus tellida pakk pakiautomaati.

 

Home Office kojuvedu

Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega ühendust ja lepitakse kokku täpne kohaletoimetamise aeg. Kauba kättetoimetamine toimub juhul kui Mööbelkoju OÜ kontole on kantud kogu Tellimuse järgi tasumisele kuuluv summa. Vedu toimub 5 päeva nädalas, vajadusel ka nädalavahetuseti.

Viljandi ja Viljandimaa piires on võimalik tellida kaup tuppa. Korrusetasu maksab 3-5 €/korrus, oleneb kauba raskusest ja suurusest.

NB! Väljaspool Viljandi ja Viljandimaad (kaasa arvatud Saaremaa, Hiiumaa, Muhumaa) pakume kauba transporti välisukseni, st aiaväravani, korterelamu sissekäiguni.

Küsimuste korral võta palun ühendust info@homeoffice.ee või telefonil: 56680466

Hinnakiri piirkonniti:

  1. Viljandi 10€ ja kogu Viljandimaa 30€
  2. Tallinna linn 25€ ja kogu Harjumaa 35€
  3. Raplamaa, Järva maakond 25-30€
  4. Lääne mk (v.a. Vormsi saar), Lääne-Viru mk 49€
  5. Ida-Viru mk, Jõgeva mk 49-79€
  6. Pärnu linn, Pärnu mk (v.a. Kihnu saar), 49€
  7. Tartu linn ja Tartu mk 25-49€
  8. Valga mk, Põlva mk, Võru mk 49 €
  9. Saaremaa, Hiiumaa, Muhumaa 79€

 

Tellimused postkontorisse

Peale tellimuse eest tasumist toimetatakse Teie tellitud kaubad valitud postkontorisse. Omniva annab teada kui võite kaupadele järele minna.

Pakk jõuab postkontorisse 1-3 tööpäeva jooksul alates tellimuse eest tasumisest.

Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

 

Tulen ise järele

Teie tellitud kaubad on võimalik saada kätte meie Esindusest aadressil Viljandi, Leola 53, teine korrus.

Home&Office Sisustussalong avatud tööpäevadel 9:00 -18.00, laupäeviti 9.00-16.00.

Eritellimuste puhul on märgitud arvel toote saabumise ligikaudne tähtaeg.

 

Transport + utiliseerimine – ostes Home&Office e-poest või salongist voodi, madratsi, diivani või tugitooli, pakume lisateenusena vana eseme äravedu ja utiliseerimist.

Vana voodi, diivani või tugitooli utiliseerimise tasu on 10-25€.

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Müüja kohaldatavat raha tagastamise lisagarantiid kasutada ei saa, kui on tellitud järgmised kaubad:

HomeOffice.ee kinkekaardid;

Pakendatud kaubad, mis on pärast kohaletoomist pakendist välja võetud ja mida ei saa tagastada tervishoiu või hügieeni põhjustel;

Kaubad, mis valmistati Ostja eritellimusel või on ilmselgelt selleks kohandatud või mis oma olemuse tõttu pärast Ostjale üleandmist ei saa olla tagastatud seoses kaubanduslike omaduste kaotamisega, on kiiresti riknevad või nende säilivusaeg lõpeb;

Kauba ja raha tagastamise kord on sätestatud Eeskirjade punktis 11.6.11.3. Nõuetekohase kvaliteediga kauba vahetamise ja tagastamise eeskirjad

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: link taganemisavaldusele ning saata see e-posti aadressile info@homeoffice.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt. vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning

mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@homeoffice.ee või helistada telefonil: 56680466.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@homeoffice.ee või helistada telefonil: 56680466

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.

Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Menüü
Close

Minu ostukorv

Close

Soovikorv

Close

Categories